Bezproblemowe auto z lubelskiego 8000zł.

28 Kwi 2015, 18:55

Koniu napisał(a):Tak sam tak pisałem ale niektórzy twierdzą że nie dostanie... :roll:

Skoro za 7tyś znajdzie spokojnie Leona i A3 to z Astrą też nie będzie problemów.
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

28 Kwi 2015, 18:57

DamianCAR napisał(a):Skoro za 7tyś znajdzie spokojnie Leona i A3 to z Astrą też nie będzie problemów.
Czyli rozumiem że Astre plasujesz jako gorszą?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Kwi 2015, 19:04

Jeśli chodzi o Seata Leona to najtańszy na Allegro z silnikiem 1.8 to 8900zł + opłaty. Tańszy będzie tylko 1.4 lub 1.6, które jak wiemy nie za bardzo pasują do tego auta.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

28 Kwi 2015, 19:11

Koniu napisał(a):Czyli rozumiem że Astre plasujesz jako gorszą?

Czemu tak sądzisz?
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

28 Kwi 2015, 19:53

Kolega jakieś dwa miesiące temu sprzedał swoją Astre w dieslu 1.7DTI,2002rok za 9000zł,auto miało wszystko porobione i było ok.
Co do Leona to popieram zdanie Ossego Leon 1.8 to minimum 9000zł taniej to tylko 1.4 i 1.6.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Kwi 2015, 21:10

DamianCAR napisał(a):Czemu tak sądzisz?
Po tym że piszesz "Jesli A3 i Leona znajdzie to Astre na pewno" :ok: Chyba że mam tylko taki wrażenie.
Z Leonem bez przesady, może teraz nie ma czegoś wartego uwagi ale jakiś czas temu był wysyp tych aut i nie mówię o egzemplarzach sprowadzanych :)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

29 Kwi 2015, 13:02

Koniu napisał(a):Po tym że piszesz "Jesli A3 i Leona znajdzie to Astre na pewno" :ok: Chyba że mam tylko taki wrażenie.

Chodziło mi o to że te auta chodzą w podobnych cenach :)
DamianCAR
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 6
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E36, Opel Vectra C
Silnik: m50b25, 2.0T + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

02 Maj 2015, 11:16

Przeglądając ogłoszenia swego czasu zainteresowałem się tą ofertą licząc że coś utarguję:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Właściciel mówił że nie jest handlarzem i wprawdzie nie jest pierwszym właścicielem, ale samochód kupił po rodzinie, ostatecznie nie doszliśmy do porozumienia. Dziś natrafiłem na to ogłoszenie:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wygląda jak to samo auto, tylko przemalowane, a facet to chyba jakiś przekręt i oszust.
Albaris
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 19 09 2008
Auto: Nie mam

02 Maj 2015, 11:44

Albaris napisał(a):Wygląda jak to samo auto, tylko przemalowane, a facet to chyba jakiś przekręt i oszust.

myślę, że nikt by nie inwestował w malowanie całej karoserii - po prostu założył te same kołpaki i nakładki na klamki

Gość ewidentnie jest handlarzem, więc jak kłamie w tej kwestii to ciężko mu uwierzyć w innych ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Maj 2015, 15:06

Dokładnie raczej na pewno to handlarz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Maj 2015, 16:48

Tak się zastanawiam jak można być bardzo zdesperowanym na badziewne auto żeby za prawie 12k oglądać Fabię1 i to 1,4 ... :mrgreen:

A tak ogólnie to czegoś nie rozumiem ... jedziecie po golfach/passkach za silniki a przytakujecie czemuś co umownie nazywa się autem z takim samym silnikiem co w/w samochody.
Tak naprawdę wolałbym 100x bardziej zwykłego Golfa4 z 1,4 niż Fabię która pali jak smok a do tego jeszcze oferuje komfort zbliżony do taczki.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

02 Maj 2015, 19:25

szybki napisał(a):Tak się zastanawiam jak można być bardzo zdesperowanym na badziewne auto żeby za prawie 12k oglądać Fabię1 i to 1,4 ... :mrgreen:

A tak ogólnie to czegoś nie rozumiem ... jedziecie po golfach/passkach za silniki a przytakujecie czemuś co umownie nazywa się autem z takim samym silnikiem co w/w samochody.
Tak naprawdę wolałbym 100x bardziej zwykłego Golfa4 z 1,4 niż Fabię która pali jak smok a do tego jeszcze oferuje komfort zbliżony do taczki.


Może są na świecie ludzie którzy kierują się trochę innymi priorytetami podczas wyboru auta niż Ty. Poza tym nikt w tym wątku nie jeździł po Volkswagenach także nie wiem skąd ten komentarz.
Albaris
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 19 09 2008
Auto: Nie mam

02 Maj 2015, 20:47

Albaris napisał(a):Może są na świecie ludzie którzy kierują się trochę innymi priorytetami podczas wyboru auta niż Ty. Poza tym nikt w tym wątku nie jeździł po Volkswagenach także nie wiem skąd ten komentarz.


Forum jest od tego żeby ludzi troszkę uswiadamiać i żeby nie ulegali dziwnym mitom stworzonym przez samych producentów aut i powielanych przez ich klientów. Oczywiście jak kupisz skodziczkę fabiczkę to też będziesz musiał mówić że jest fajna żeby ją sprzedać ale przed zakupem można jeszcze wybrać. Rozumiałbym żeby ten samochód palił 6l był w miarę wygodny i się nie psuł a tak naprawdę to nie spełnia żadnych z tych kryteriów. Co ciekawe sam producent nie krył się że to auto w fazie 1 jest typowym wołem roboczym a na rynki biedne bez specjalnego doświadczenia dołożono ideologię czyli rodzinne tanie auto itd... tylko w cenie tego czegoś można kupić coś co nie jest zmorą przedstawicieli handlowych na najniższym szczeblu kariery. Więc nie przesadzajmy że katowanie się jazdą takim autem za 12k jest ok.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

03 Maj 2015, 09:05

A Golf 1.4 nie pali jak smok? Fabia z tym silnikiem przynajmniej jakoś jedzie co nie można powiedzieć o Golfie..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Maj 2015, 09:43

Barol napisał(a):A Golf 1.4 nie pali jak smok? Fabia z tym silnikiem przynajmniej jakoś jedzie co nie można powiedzieć o Golfie..


Jadą bardzo podobnie tylko że Golf robi to ciszej i bez porównania wygodniej...
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe