BMW/Audi do 35tyś.

11 Maj 2013, 23:21

witam. mam zamiar niedługo zakupić sobie autko jednak nie wiem co wybrać. mam do wydania ok. 32-35 tyś. myślałem nad audi a6 c6 lub bmw serii 5, ale nie wiem co i jak. chciałbym aby nie był mułowaty, najlepiej w dieslu żebym potem wyrobił na paliwo. rocznik co najmniej 2005 i najlepiej sedan lub coupe. autkiem będę robił ok. 12-15tyś. km rocznie w trybie mieszanym. w obu przypadkach myślałem o silnikach >200KM. a może jest jakaś inna i lepsza opcja niż te? pozdrawiam.
ctisis
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 04 2001
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: nie mam

12 Maj 2013, 18:26

BMW - Złapiesz za te pieniądze E60 od 2003 r. w górę ale wymagania dotyczące rocznika od 2005... No nic... Polecam 530d. Bardzo polecam.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Zimowe "must have" każdego kierowcy
    Kalendarzowa zima jeszcze przed nami, ale warunki atmosferyczne już teraz przypominają te zimowe. Dlatego zimowe opony, skrobaczka do szyb czy szczotka do odśnieżania to obowiązkowe elementy, które powinny znaleźć ...