BMW E-34 525i Touring Anglik przekladka

01 Kwi 2007, 20:25

Witam wszystkich i pozdrawiam.Chcialbym prosic o opinie i pomoc w temacie przekladki na prawidlowa strone w BMW e-34 525i Touring 96r.Moze ktos zna fachowcow,ktorzy sie tym trudnia z okolic Sosnowca.Czy przekladka w tym aucie jest skomplikowana czy moze nie nalezy do takich.Za ewentualna pomoc z gory serdeczne dzieki.
RobertGreen
Nowicjusz
 
Posty: 1

07 Kwi 2007, 02:59

Powiem tyle: Będziesz Miał Wydatki (BMW). A kierownica jest po właściwej stronie, to w Polsce się jeździ po złej stronie jezdni :twisted: A gdy jeszcze kiedyś mieszkałem w okolicach Będzina, to słyszałem że za wykonanie przekładki w warsztacie do tego przystosowanym biorą od 4 do 6 tys... Wszystko zależy od popularności modelu na rynku i dostępnych części typu deska rozdzielcza... Hm... dlaczego w krajach Europy jest coraz mniej starych samochodów? Bo zamiast je naprawiać, lepiej eksportować do Polski... :twisted:
DFireCrow
 

07 Kwi 2007, 10:51

A gdy jeszcze kiedyś mieszkałem w okolicach Będzina, to słyszałem że za wykonanie przekładki w warsztacie do tego przystosowanym biorą od 4 do 6 tys...


nie przesadzajmy, wiekszosc warsztatow jest przystosowana do tego typu rzeczy i za wykonanie biora gora do 2000 zl, ale tak jak piszesz to rowniez zalezy od popularnosci modelu na rynku, wesolych i zdrowych swiat zyczy maniokin2
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki

07 Kwi 2007, 11:04

Kolego, nie zaprzeczę, że teraz może być już taniej, ja wyjechałem z kraju jakieś 2 lata temu... Mokrych jajek, smacznego dyngusa i czegoś tam jeszcze ... A, i więcej koni do dobijania!
DFireCrow
 

07 Kwi 2007, 18:07

a to zmienia postac rzeczy, spoko, dzieki i nawzajem wesolych swiat i zdrowych przedewszystkim
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 302
Miejscowość: tomaszów mazowiecki