BMW E36 Pytanie tempometr i zegarek?

[BMW E36] Pytanie tempometr i zegarek?

29 Mar 2007, 17:32

Witam, mam BMW e36 z tempometrem i zegarkiem i tu moje pytanie czy jest możliwośc wyjęcią tego całego liczniku i wstawienia licznika z tempometrem i obroto moerzem zamiast zegarka, widziałem na allegro właśnie tkaie liczniki i chciał bym założyc takowy u siebie ale nie wiem czy można, czy obrotomiez będzie działał w miejscu zegarka. Prosze o odpowiedz pzdr
Qger
Nowicjusz

Re: Pytanie odnosnie BMW E36

02 Kwi 2007, 20:11

pewnie ze mozna, to bedzie dzialalo na tej samej zasadzie, ów obrotomierz bedzie dzialal w miejscu zegarka, takze nie powinno byc problemu, pozdrawiam :twisted:
BMW M Roadster, może kiedyś...
maniokin2
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: tomaszów mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0 [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 1,8 - 125KM - Lancia ...

•  
    • BMW E30, lotnisko, drift, 4
      Lamborghini Aventador, Gumball 3000, Warszawa
      Off Road 4X4 Truck Whoops Suzuki Samurai Mud
      Schemat zawieszenia - Opel Astra OPC Chassis, 2