BMW E36 - Który silnik oraz rocznik wybrać, POMOCY!

BMW E36 - Który silnik oraz rocznik wybrać, POMOCY!

16 Mar 2015, 05:22

Witam! Potrzebuję informacji, i wszystkiego co związane z autem, które na przebiegu dwóch miesięcy chcę zakupić, aczkolwiek postanowiłem już zacząć się rozglądać, nabierać wiedzy na jego temat itd. Mianowicie owym autem ma być BMW serii 3 E36, interesuje mnie tylko i wyłącznie Sedan, choć gdyby natrafiła mi się okazja nie do przepuszczenia, to Coupe też bym ostatecznie wziął. Ale głównym celem jest sedan, więc o nim chce się najwięcej dowiedzieć. Interesują mnie tylko dwie wersje; 323i oraz 328i, co do rocznika to chciałbym coś w lifcie, najbiedniejsze wersje odpadają. Słyszałem też coś o jakiejś najbardziej wypasionej wersji, bodajże Bussines czy coś takiego. Chciałbym abyście doradził co do tych wersji silnikowych, flitów, awaryjności, cenach, wadach, zaletach. Ale również chciałbym coś usłyszeć o wersjach M3 i obojga silnikach itd, bo gdy fundusz się zmieni, to będę szukał M3.
Kalinovsky
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Testy czterech Audi R18 e-tron quattro Testy czterech Audi R18 e-tron quattro
    Audi przeprowadzi testy czterech Audi R18 e-tron. Są one bezpośrednio związane z przygotowaniem do dwudziestoczterogodzinnego wyścigu w Le Mans. Obok wytypowanych do wyścigu pojazdów z numerami startowymi 1, 2 i 3, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing 2010
      Toyota Mirai, środkowa konsola z ekranem dotykowym
      Wnętrze Volvo XC90
      Trial Lędziny 2014 czerwiec