Za ile można znaleźć BMW E30 oraz BMW E36?

16 Lis 2014, 18:18

Witam. Sprzedałem pół roku temu bawarke 318 E30 Kombi. Za 2000 tysiące bo jedynie silnik brał olej. Teraz szukam E30 lub E36. Silnik jaki mnie interesuje to minimum 2.0. Poszukuje wersji nadwozia cabrio (to najbardziej) sedan i w ostateczności coupe. Chciałbym poznać ile trzeba wyłożyć minimum na E30, E36 w wymienionych wyżej wersjach nadwozia.
Minimum cenowe oraz średnia cena na rynku. Pozdrawiam miłośnik Bmw :) PS W grę wchodzi szpera 25-50%
kulukaj
Początkujący
 
Posty: 78
Auto: Nie mam

16 Lis 2014, 18:46

kulukaj napisał(a):Sprzedałem pół roku temu bawarke 318 E30 Kombi. Za 2000 tysiące bo jedynie silnik brał olej
nieźle się dałeś wy... :naughty: ten kto ją od ciebie kupił tak naprawdę Cię okradł bo takie auta chodzą po ok 8k
Cabrio e30 to towar chodliwy i bardzo drogi. 10k to minimum ale na cuda nie licz - będzie to auto do poprawek, mając 15k powinieneś znaleźć coś fajnego. Coupetki i kombi chodzą po ok 8-10k
Na coupe e36 też ok 7-8k
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14104
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

16 Lis 2014, 19:06

Skąd jesteś bo może miał bym dla Ciebie ładną e30 w wąskiej lampie sedan w stanie praktycznie idealnym mechanicznie i blacharsko, silnik 2.7 ETA. Przez zakupem oczywiście możliwość podjechania na stacje diagnostyczną w celu weryfikacji.
W samochodzie do wymiany jest szyba czołowa ( 3 cm pęknięcie od kamienia, nie działa obrotomierz ( wyładowane akumulatorki wlutowane w zegary a zegary nie były wyciągane nigdy aby nie było podejrzeń co do manipulowania przebiegiem bo oryginalny przebieg to 178tys. km potwierdzony książką serwisową+ dokumenty i rachunki ze wszystkich napraw. Brakuje też halogenów ( zostały skradzione) To wszystkie wady samochodu. Koszt naprawy niewielki a warto to zrobić ponieważ o drugą taką e30 cięzko w tym kraju. Samochód jest dobrego znajomego, który wyjechał do pracy za granice ale mam wszelkie uprawnienia do finalizacji transakcji.
Oferta jest oczywiście skierowana do osoby, która finansowo umie docenić taki unikat.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

16 Lis 2014, 23:34

E30 można kupić w cenie od 1 k pln do 100 k $, także co chcesz? Cabrio są najdroższe, później zaraz za coupe, potem sedany i najtańsze kombiaki. Jak ma być cabrio to na dobre 2.5 szykuj minimum 15 kpln, a 320i może kupisz niezłe za dychę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW