BMW e39 520i brak mocy przy ruszaniu

BMW e39 520i brak mocy przy ruszaniu

19 Lis 2013, 17:32

Witam, mój problem z bmw polega mianowicie na tym że auto kupiłem na licytacji komorniczej(stało nieużywane pół roku) i brak mu mocy. Na gazie ma przebicie i już kable zamówiłem, ale czemu dając mu gaz w podłogę nie ma odejścia ? Może przy wyższych obrotach jest OK,ale na starcie bardzo mu ciężko. Wiem że temat jest bardzo podobny do tego który dodałem chwilę temu, lecz w tych 2 autach występuje ten sam problem, lecz diagnostyka może być inna ;) Jeżeli można to proszę o rady co można w takim aucie przeczyścić i jak przywrócić mu moc gdyż jednak pół roku to trochę czasu jest.
norekkkkk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 09 2012
Auto: Mitsubishi Lancer
Silnik: 1.6 98 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      1/4 mili Bemowo
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED