Bmw e46 2.8 coupe pilot

02 Lut 2018, 10:40

Siemka mam takie pytanie dotyczace pilota centralnego zamka w BMW e46 2.8 coupe od jakiegoś czasu nie działa mi pilot dzala bo sprawdzalem u kumpla i działa przycisk między fotelami tez działa pytalem się kumpi to podejrzewaja antenę ale nikt nie wiem gdzie ona jest może wy wiecie albo macie pomysl co to może być
Zdechlik
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

02 Lut 2018, 11:48

Centralka jest w module komfortu, sprobuj też przeczyścić styki od modułu. Czy ryglowanie z kluczyka i przyciskiem wewnątrz działa bez problemu?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

02 Lut 2018, 21:19

A powiedz mi czy powinno słychać jakes pikanie czy cos jak się kluczykiem naciska na zamykanie i otwieranie czy nie będzie nic słychać bo jak naciskam przyciskiem po miedzy fotelami to słychać takie pstrykanie
Zdechlik
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

02 Lut 2018, 21:28

No przekaźnik jakiś musi być ale nie sądze żeby był między fotelami. Nie odpowiedziałeś na pytanie czy manualnie wszystko dobrze działa zamtkanie otwieranie
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

03 Lut 2018, 08:25

Manulalne zamykanie i otwieranie działa za każdym razem
Zdechlik
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

03 Lut 2018, 08:35

Jeszcze możesz sprawdzić wzmacniacz antenowy tylko nie pamietam gdzie w coupe sie znajduje. W kompocie jest w tylnej klepie, w sedanie na tylnych słupkach. Przeczyść styki ale ja podejrzewam samą centalke
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych?
    Do ogrzewania kabiny w pojazdach z silnikami spalinowymi służy nagrzewnica włączona w obieg cieczy chłodzącej silnik. W pojazdach elektrycznych tego źródła darmowego ciepła już nie ma, ale przecież wystarczy zastosować ...

03 Lut 2018, 21:55

A dokładnie ze podejrzewasz sama centralne stalo to się po wymianie czujnika konta skretu. A powiedz mi te styki przy module konfortu co kazales przeczyscic to mogę wszystkie te trzy kostki odpiac co ida czy tylko jedna zeby jakies błędy nie powyskakiwaly. A i jeszcze jedno pytanie tak przy okazji bo mianowicie chodzi mi o to ze jak BMW jest juz rozgrzane na maksa i jak chwile pochodzi na luzie to zaczyna nie równo chodzić jak by odcinala kturas cewkę ale jak zgasze i odpale to normalnie i mogę jeździć i nic się nie dzieje a jak bym znowu chwile postal to znowu zaczyna nie rowno chodzić i przy tym zapala mi się check
Zdechlik
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

04 Lut 2018, 09:30

Mozesz odpinać wszystkie kostki tyle że odłącz aku dla bezpieczeństwa.
Co do nierownej pracy silnika jezeli zapala Ci sie check to podłączyć kompa, nie ma co w ciemno zgadywać jak na tacy masz błąd podany z tym że trzeba umieć go prawidłowo odczytać. Najlepiej podjedz do jakiegos BMKowca. W każdym mieście chyba taki jest
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

04 Lut 2018, 11:40

Pogrzebie jutro z ta centralka i zobacze czy cos pomoże dzięki za porady
Zdechlik
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 12 08 2014
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999