BMW E46 przed lift czy lift ?

02 Maj 2014, 16:51

Witam, planuje kupno BMW E46, interesuje mnie wyłącznie sedan w benzynie. Choć dieslem mojego wujka też fajnie się jeździ, lecz nie robię wielkich kilometrów więc na dłuższą metę benzyna będzie bardziej opłacalna. I mam dylemat, nie wiem czy pokusić się na przed lift z 1998 roku 318i za 12 tyś złotych. Czy może pozbierać więcej i rozglądać się za egzemplarzem już po liftingu ??
Oczywiście nie jestem z tych którzy napalą się na pierwszy lepszy egzemplarz, i kupią tzn " okazje" która będzie skarbonką. Na razie mój budżet to 15 tys, nie jest mi potrzebny jakieś wielki silnik z wielką mocą ;)


Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
Mila
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 3-2014
Auto: --------

02 Maj 2014, 19:24

Poszukaj jakiegoś 2.5 z LPG :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...
    Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM
    Hyundai i20 posiada silnik benzynowy generujący równe 100 KM o pojemności jednego litra i tym samym umożliwia on sprint do "setki" w czasie 10,7 sekundy. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów ...