BMW E46 przed lift czy lift ?

BMW E46 przed lift czy lift ?

02 Maj 2014, 16:51

Witam, planuje kupno BMW E46, interesuje mnie wyłącznie sedan w benzynie. Choć dieslem mojego wujka też fajnie się jeździ, lecz nie robię wielkich kilometrów więc na dłuższą metę benzyna będzie bardziej opłacalna. I mam dylemat, nie wiem czy pokusić się na przed lift z 1998 roku 318i za 12 tyś złotych. Czy może pozbierać więcej i rozglądać się za egzemplarzem już po liftingu ??
Oczywiście nie jestem z tych którzy napalą się na pierwszy lepszy egzemplarz, i kupią tzn " okazje" która będzie skarbonką. Na razie mój budżet to 15 tys, nie jest mi potrzebny jakieś wielki silnik z wielką mocą ;)

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
Mila
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 3-2014
Auto: --------

Re: BMW E46 przed lift czy lift ?

02 Maj 2014, 19:24

Poszukaj jakiegoś 2.5 z LPG :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...
    Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny Volkswagen e-up! w pełni elektryczny samochód seryjny
    Volkswagen przedstawił swój pierwszy, w pełni elektryczny samochód seryjny: nowego e-up!. To prawie bezgłośne, czteroosobowe auto robi wrażenie zasięgiem 150 kilometrów i doskonałą funkcjonalnością. Nowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył