BRAK AKCYZY... samochód zarejestrowany w Polsce bez akcyzy

BRAK AKCYZY... samochód zarejestrowany w Polsce bez akcyzy

09 Sie 2013, 20:11

Witam mój problem polega na tym ze nie mogę zarejestrować samochodu, ponieważ auto nie ma opłaconej akcyzy auto kupiłem zarejestrowane w kraju 3lata. Gdy poszedłem do wydziału komunikacji wszystko przebiegło normalnie dostałem „miękki” dowód po 3 tygodniach dzwonie czy jest do odbioru i tam dowiedziałem się, że jeszcze nie ma i że mam czekać, bo przyjdzie odpowiedz z Poznania, dlaczego nie chcą go wydać dodam jeszcze, że auto tam zostało kupione… Pan, który sprowadzał samochód jest za granicą i nie jeden samochód tak został zarejestrowany na sfałszowanej opłacie akcyzowej…. Wszędzie tylko mówią, że ja nie mogę opłacić tej akcyzy i że musi to zrobić ten pan, który sprowadził.
czy miał ktoś kiedyś podobny problem? Co najlepiej zrobic w takie sytuacji?
Lisu500
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 03 2010
Auto: nie mam
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...
    Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005