Bravo T jet podejrzanie niska cena do sprawdzenia

07 Mar 2024, 14:58

Cześć,
Równolegle do poszukiwań opisanych w innym wątku szukam czegoś niedrogiego na krótkie trasy 20km dziennie, czasem gdzieś dalej. Do 15 tys, w mojej okolicy ciężko nawet o Grande Punto czy 207 z dynamicznym silnikiem a tu takie coś. Podejrzane ze rok temu założone LPG i nagle decyzja o sprzedaży w bardzo dobrej cenie. Możecie rzucić okiem? Napalony nie jestem bo w okazję nie wierzę, ale może warto się zainteresować?
[link do oferty na Olx wygasł]
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 15:11

Wyświetlenia: 3646 (ogłoszenia i dalej nie sprzedane)
sprzedający ma różne auta
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1m8CW/

w ubezpieczalni na fiacie jest wpis o zdarzeniu

Masz coś jeszcze na pakiet startowy ? Czy 15 tys to max budżet ?

Sam silnik jak pewnie wiesz w tym fiacie nie jest awaryjną jednostką i dobrze przyjmuje LPG.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

07 Mar 2024, 15:26

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź! :) Wolałbym bez zdarzeń, choć pewnie zależy co bylo:) 15 raczej max, tu pewnie na 13 można zbić ale 2k pewnie nie wystarczy.

Silnik mi bardzo odpowiada tym bardziej że to wersja z większą mocą, ale gdzieś w 90% musi być haczyk
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 15:36

Nie zrażaj się tym zdarzeniem. Jest to z pewnością jakaś wypłata z AC ale równie dobrze mógł być to kamień który rozbił szybę - wiesz różnie bywa. Nie bronię tego auta bo go nie znam. Dużo zależy od jakości rozmowy ze sprzedawcą. Jeżeli masz niedaleko podejdź - zobacz, przejedź się - może podjedź na skp - niech ktoś zerknie na samochód od spodu.
Zobacz sam opony czy jeszcze do czegoś się nadają - bo pakiet startowy może przewyższyć Twój budżet.

Jeszcze masz takie info:

Informacje podstawowe
Marka Fiat
Model Bravo
Lata / Rok Modelowy 2008
Nadwozie Hatchback
Typ Paliwa Benzyna
Typ Pojazdu Pojazd Osobowy
Ilość Drzwi 4
Pojemność Si 1370 cm3
Pojemność Nominalna 1.4 l
Konie Mechaniczne 150 HP
Kilowaty 110 kW
Konfiguracja silnika
Typ silnika L4
Wersja silnika TURBO
Układu rozrządu DOHC
Ilość zaworów 16
Ilość cylindrów 4
Pojemność CID 83 cid
Doładowanie (turbo/super/diesel) Y
Rodzaj napędu FWD
Skrzynia biegów Ręczna
Standard emisji spalin EURO 4
Wyposażenie opcjonalne
HAMULCE Z ABS
FELGI ALUMINIOWE
ODBIORNIK RADIOWY
NAPĘD CD
PRZEDNIE ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE
KLIMATYZACJA
ODTWARZACZ MP3
PODUSZKI POWIETRZNE
KIEROWNICA ZE SKÓRZANYM OBICIEM
ISOFIX
ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE
WIELOFUNKCYJNA KIEROWNICA
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

07 Mar 2024, 16:12

W historia pojazdów gov niczego niepokojącego nie ma, szacun za zdobycie informacji o zdarzeniu :) przy okazji, wiele samochodów sprowadzanych ma przegląd rok po rejestracji w Polsce (a wg tego co czytałem nalezy go zrobic niezwłocznie) - czy to coś oznacza?
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 16:15

Większe znaczenie ma kwestia wyrejestrowania np. w de i czasu do rejestracji w pl ale mówimy raczej o nowszych autach.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Adaptacyjne światła drogowe
    System automatycznych świateł drogowych automatyzuje – jak sama nazwa wskazuje – przełączanie świateł z drogowych na mijania i odwrotnie. Nie eliminuje jednak problemu, jakim jest gorsza widoczność wynikająca ...

07 Mar 2024, 16:24

W CEPIKu takiej informacji nie ma (kiedy wyrejestrowano za granicą), a jeżeli nie mówimy o pierwszym właścicielu w PL to raczej informacja nie do uzyskania
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 16:51

Ale tutaj w ogłoszeniu masz napisane że auto pochodzi z PL salonu :) masz już datę pierwszej rejestracji ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

07 Mar 2024, 16:55

Tak tak, pytałem ogólnie bo mnie przy innych raportach to własnie zastanawia.

Mam, dane z cepiku nie wyglądają źle
I rej: 15.10.2007
VIN: ZFA19800004082116
rej: KK12301
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 22:43

Właściciel nic nie wie o szkodzie, jesteś w stanie powiedzieć coś więcej? Nawet kwota byłaby pomocna, bo nie jestem w stanie na własną rękę znaleźć żadnych informacji skoro w raporcie czysto

ps. Napisal wczesniej zanim zapytalem o szkode ze jest w stanie zejsc do kwoty 11k co wydaje się bardzo podejrzanie niską
mjelec
Nowicjusz
 
Posty: 37
Zdjęcia: 1

07 Mar 2024, 22:58

Nie będę miał więcej info ale na 100 % jakiś zapis jest.

Kwota zbyt niska i przez telefon zbyt bardzo znagocjowana w mojej opinii.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1261
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam