C4 Picasso Oszustwo przy sprzedaży.

29 Sty 2022, 21:04

Witam , potrzebuje ogromnej pomocy, chce zakupić c4 picasso , znalazłem egzemplarz , proszę pomóżcie czy takie były... handlarz twierdzi że to taka wersja... proszę zwróćcie uwagę na słupki A....
Piotroooo
Obserwowany
 
Posty: 2

30 Sty 2022, 14:08

Piotroooo napisał(a):proszę zwróćcie uwagę na słupki A....
ale że co...? Są czarne i raczej były malowane bo ja widziałem zawsze je w wersji koloru nadwozia.

Inna rzecz która mnie zastanawia to przedni błotnik wygląd dziwnie, brak mu oryginalnego przetłoczenia. Ogólnie jakoś to auto słabo wygląd na tym zdjęciu.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

30 Sty 2022, 17:51

Taka perspektywa , właśnie chodzi o to ze słupki są lakierowane czarne jak typ sprzedawca twierdzi że to taka wersja ja takiej nie znalazłem nigdzie tylko z dwoma kolorami...
Piotroooo
Obserwowany
 
Posty: 2

30 Sty 2022, 21:17

Piotroooo napisał(a):aka perspektywa , właśnie chodzi o to ze słupki są lakierowane czarne jak typ sprzedawca twierdzi że to taka wersja ja takiej nie znalazłem nigdzie tylko z dwoma kolorami...


I co w związku z tym ?
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10347
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco, przygotuj się na zmianę czasu!
    Ostatnia niedziela marca to moment, gdy następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Oznacza to utratę godziny snu i choć może się wydawać, że to niewiele, to jednak niewyspanie kierowcy może mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo ...