Oszustwo wyłudzenie z firmy CAMMPREX z Sosnowca, otomoto.pl

22 Lip 2015, 19:31

Padłem ofiarę wyłudzenia pieniędzy na sprowadzenie z zagranicy z firmy CAMMPREX z Sosnowca, a na otomoto jako CAMMPREX-CARS, na stronie są ich wszysktie aktualne oferty: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] (które otomoto nie będzie likwidować bez nakazu Policji), firma oferowała sprowadzenie samochodu z zagranicy po wpłącie zaliczki w moim przypadku 15%!
Wiem, że osób było więcej od dwóch osób współpracujących z CAMMPREX od strony symulacji leasingowych. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przygotowali dla klientów kilkadziesiąt symulacji , a już część dzwoni że nie odebrała samochodu , że nie może się dodzwonić do firmy ani osób kontaktowych po wpłaci zaliczki w wysokości 15%, po kilkanaście/kilkadziesiąt tyś zł i więcej.

Sprawa jest na tyle duża, że warto współpracować stąd apel do wszystkich poszkodowanych o informację które mogłyby pomóc znaleźć oszustów. Jak się zgłosi więcej osób to może i policja będzie miała większą motywację aby się tą sprawą zająć na poziomie ogólnopolskim, a nie tylko pojedynczej komendy dzielnicowej.
mistralll
Obserwowany
 
Posty: 2
Miejscowość: Łódź
Auto: Nie mam

23 Lip 2015, 07:31

Dzień dobry,

mam taka samą sytuację. kontaktował się ze mną Marek, przelałam zaliczkę 15 tys zł. dziś mieliśmy jechać do serwisu, od wczoraj nie mogę się dodzwonić, telefon wyłączony. złożę dziś zawiadomienie o oszustwie.
ania777
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: nie mam

23 Lip 2015, 07:33

to dobry pomysł - detektyw. jak można się z Tobą skontaktować?
ania777
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: nie mam

23 Lip 2015, 20:25

WITAM JESTEM POSZKODOWANY PRZEZ FIRME CAMMPREX z SOSNOWCA ZŁODZIEJE JAKICH NIE MAŁO SPRAWĘ SKIEROWAŁEM NA POLICJE PONA TO ZAWIADOMIŁEM PROKURATURĘ O TYM HANIEBNYM CZYNIE ZAPŁACIŁEM CWANIAKOWI 25 TYŚ ZŁ podaje meila do siebie [email widoczny po zalogowaniu] zgłaszajcie na policje te sprawę czym nas więcej to lepiej proszę wysłać na meila kontakt do siebie moja prawniczka wnosi sprawę do sądu także cywilną JEST SZANSA TAKŻE ODAĆ SPRAWĘ DO BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO
ROBI12
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 03 1996
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: audi
Silnik: 3000
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

23 Lip 2015, 21:35

jesteśmy już w kontakcie z poszkodowanymi. dostałam dziś informację, kto z policji we Wrocławiu prowadzi tę sprawę; już się umówiłam na jutro na złożenie zeznań i rozpoznanie sprawcy (widziałam go kiedy przywiózł mi umowę). gdyby Pan chciał kontakt do osoby prowadzącej sprawę - proszę dać znać - przekażę.
ania777
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: nie mam

24 Lip 2015, 05:06

Witam.my też zostaliśmy oszukani przez tego faceta,też po wpłacie zaliczki i umówieniu auta do sprawdzenia gościu zapadł się pod ziemię.dziwne jest to że miał pueczątki firmy i podpisał się u nas na umowie zaluczkj jako prezes tej firmy i sprawdziłam faktycznie dane się zgadzają tyle że ten prezes ma 63 lata i dzwoniłam do tej firmy i oni nic nie wiedzą. ..podaję maila do siebie bo też tak tego nie zostawimy [email widoczny po zalogowaniu]
Kamila124
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Ford
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczniej bez śmieci na drodze
    Na drodze można spotkać różne przedmioty i przeszkody - od rozlanego oleju, kawałków opon, kołpaków, przez puszki, plastikowe torby, aż po szkło czy nawet meble. Takie niemiłe niespodzianki mogą spowodować ...

24 Lip 2015, 06:31

Tu się zbieramy:
[email widoczny po zalogowaniu]
Maroon13
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

24 Lip 2015, 07:49

Pani Kamilo,

zrobię fw na Pani emaila do osoby, która nas organizuje.
ania777
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: nie mam

24 Lip 2015, 08:07

Ja zwróciłem uwagę na AUDI TTS VIN TRUZZZ8J3B1025279 za 58 tys zł BRUTTO z FV 23 %. to mniej więcej 40% wartości tego samochodu.
Od razu to brzmiało niewiarygodnie więc wziąłem się za sprawdzenie firmy - na pierwszy rzut oka podejrzana.
Mail na poczcie onetu , człowiek przez telefon niewiarygodny , opowiadający jakieś dziwne historie .
Jako iż miałem do czynienia wielokrotnie z naciągaczami nie wplacilem zaliczki , bo wiem też że takie okazje NIE ISTNIEJĄ.
Przyznam się szczerze ,że jestem zszokowany ilością wpisów i tempem w jakim przybywają .
marlad
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Vw Golf
Silnik: 1.9 TDI 174 km
Paliwo: Diesel

24 Lip 2015, 23:12

CAMMPREX CAR to było PETROLUM
auto11
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: VW TOURAN

27 Lip 2015, 10:37

Witam.
To się dołączam do poszkodowanych.
Wysłałem maile z prośbą o info gdzie jest prowadzona sprawa - dzisiaj chcę zgłosić w Gdańsku.
jodadaniel
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 10 01 1992
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Fiat Croma
Silnik: 1.9 150km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna

27 Lip 2015, 11:52

Czy dają nam coś numery VIN pojazdów - ewentualne odnalezienie ich?
jodadaniel
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 10 01 1992
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Fiat Croma
Silnik: 1.9 150km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna

31 Lip 2015, 13:20

Raczej nie, przypuszczalnie na pana/pani jak i na inne auta było już wiele umów spisanych wiec i wielu potencjalnych właścicieli. Jednym słowem lista właścicieli na konkretne auto może być długa. Poza tym "nasze" auta raczej nie przebywają na terenie Pl więc trudniej je odnaleźć. Ja już szukam oszustów od długiego czasu... Ale proszę próbować wszystkiego, zawsze to jakaś nadzieja i większa szansa na odnalezienie sprawców choć nasze zaliczki są już upłynnione. To dobrze zorganizowana szajka. Proszę poczytać o PERTOLUM i Auto Market i MATREX i RT CARS i...pewnie wielu innych lipnych firmach. A ci co nas naciągnęli to tylko pionki...
auto11
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: VW TOURAN

05 Sie 2015, 09:13

Witam,
i ja się dołączam do poszkodowanych. Bardzo proszę o informację czy coś w kwestii ścigania tych oszustów już się dzieje. Podaję maila [email widoczny po zalogowaniu]
sonia39
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: nie mam

05 Sie 2015, 16:22

Witam,
Jestem kolejną osobą , która została oszukana przez 'firmę' CAMMPREX.
Bardzo proszę o kontakt, w celu zdobycia informacji gdzie została zgłoszona sprawa, na jakiej Komendzie Policji i w jakim mieście.
Skłonny jestem do dołączenia się do pozwu zbiorowego. Podaję maila: [email widoczny po zalogowaniu]
Pozdrawiam,

Andrzej
galaandrzej3
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 13 10 1976
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Volkswagen Sharan