Cesja w dowodzie , brak dokumentów spłaty

cesja w dowodzie , brak dokumentów spłaty

13 Lis 2014, 15:52

witam. mam taki problem. dostałem w spadku po ojcu ciągnik rolniczy, ciągnik ma 17 lat. chciałem go sprzedać, ale się okazało że w dowodzie jest wpisana cesja na bank. ciągnik został dawno spłacony, ale nie ma dokumentów potwierdzających spłatę i zdjęcie cesji. banku juz nie ma, a wszystkie dokumenty bankowe są przetrzymywane tylko 10 lat. w wydziale komunikacji powiedzieli że nie mogę nawet przerejestrować na siebie, jeżeli nie mam dokumentów. praktycznie nic z tym nie mogę zrobić tylko opłacać oc. czy ktoś coś może poradzić?
das
Obserwowany

Auto: dacia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...
    Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI