Charger 68

14 Sie 2017, 21:24

Witam
Od bardzo dawna marzy mi się 68 komu się nie marzy ,ale chciałbym spełnić to marzenie siedzę już chwile i przeglądam strony w poszukiwaniu 383, myślałem na 440 z tego co mi się udało wyczytać to 440 zje tak spokojnie 40l a 383 20-25 nie wiem czy to prawda jakby ktoś wiedział jak to ze spalaniem to proszę napisać
I zastanawiam się co by było najbardziej opłacane powiem tak na perłe za 50 -100k $ mnie nie stać ale sam z niego chce zrobić perełke
Prostę pytanie co będzie najbardziej opłacalne sprowadzić grata, czy dać już te 15-20 i wtedy go dopieścić
w sumię to myślałem nawet silnik kupić osobno
szczerze to już mam mętlik :o dlatego piszę tutaj
Dzięki z góry czekam na odpowiedź
gosc666
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: honda

14 Sie 2017, 22:21

Jeżeli jesteś gotowy na lata dłubania to bierz coś do odszykowania jeżeli chcesz troszku jeździć to kup coś co trzyma się kupy i powoli dopracuj.
Co do spalania to wyniki które podałeś są jak najbardziej realne... jeżeli chodzi o wybór to mam okazje słuchać od czasu do czasu big blocka i wystarczy do pokochania go z całego serca :D ale zrobiłem nim trasę jednego dnia Warszawa-Łódź hmmm 60l pb :shock: przy muskaniu gazu do 80km/h...
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10434
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

14 Sie 2017, 23:29

Te auta i silniki powstawały w czasach, gdy ropa i benzyna były tanie jak barszcz, a ludzie nie wiedzieli co to ekologia... Ehhh...

Autorze... Takie pytania na tym forum są nie na miejscu. Większość z nas nigdy nie będzie miała budżetu na takie auto i naprawę. Bierz to, na co Cię stać na doprowadzenie do ładu i stanu i powodzenia :)
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej komfortowe fotele w historii Lexusa
    Wyobraź sobie, że wstając z fotela samochodu po długiej podróży czujesz się bardziej fizycznie i psychicznie zrelaksowany, niż na początku jazdy. Taki właśnie cel przyświecał projektantom nowego Lexusa LS. Czerpiąc ...