Chevrolet pacifica i gaz

[Chevrolet pacifica] i gaz

12 Lis 2007, 18:33

Witam, czy ktoś może mi napisać jaki można gaz założyć do tego samochodu i jak on się sprawuje zagazowany. I wogóle jaki jest w użytkowaniu
Alicja Duszak
Nowicjusz

Re: [Chevrolet pacifica] i gaz

15 Lis 2007, 12:14

:D Pytając o "jaki gaz" - masz, jak rozumiem, rodzaj instalacji? Do pojemności 3.5 bezwzględnie instalacja sekwencyjna, np Stag 300, Elpigaz Stella, BRC...Zachowanie auta na gzie w znacznej mierze zależy od wiedzy gazowników i poprawnej konfiguracji komputera gazu.
fordon

Re: [Chevrolet pacifica] i gaz

23 Gru 2010, 12:54

Zamontowalem ostatnio w swojej Pacifice z 2005 roku (3.5L) instalacje gazowa firmy BRC. Wszystko sprawuje sie znakomicie, nie odczulem spadku mocy. Gaz przelacza sie automatycznie i jest to nie odczuwalne. Auto prowadzi sie tak jak nalezy! :) Cala instalacja zostala zakupiona i zamontowana w Energy Gaz Polska w Warszawie. Autko jeszcze tego samego wieczoru bylo do odbioru. Serdecznie moge polecic ich bo znaja sie na rzeczy i mozna sie z nimi dogadac :) do tego w ramach promocji dostalem od nich rewitalizant do silnika zupelnie za darmo! :wink:
marek872
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Chevrolet pacifica i gaz

02 Lip 2012, 19:28

O widze ze energy gaz polska juz kiedys przyjelo podobny samochod do mojego. ciesze sie ze nie jestem jedynym urzytkownikiem tej fury w gazie. co do instalacji w firmie nie mam zastrzezen rownierz szybko i sprawnie. wszystko bardzo fajnie. od roku jezdze raz na przeglad i nie ma zadnego problemu. obsluga super i bardzo pomocni jak i wiedza co doradzic. co do gazu do tego samochodu to nie ma problemu. nie ma spadkow mocy a portfel nie ucierpil na tym. bardzo szybko sie zwrocila instalacja i najwazniejsze nie ma problemow z nia. tak jak uzytkownikowi wyzej rownierz powierzono mi maly prezent w postaci plynu dospryskiwaczy. pozdrawiam.
rafal500
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 1982
Auto: chevrolet
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów? Klakson i agresja - do czego skłonni są kierowcy podczas upałów?
    W upalne dni kierowcy są bardziej skłonni do agresji na drodze. Jednym z objawów może być nadużywanie sygnałów dźwiękowych(1). Wysoka temperatura na zewnątrz może również obniżać koncentrację oraz wydłużać ...
    Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jazda na quadzie z nogami w górze
      Lexus RC F
      Mycie felg gorącą parą
      Hyundai IONIQ Hybrid