Chevrolet pacifica i gaz

12 Lis 2007, 17:33

Witam, czy ktoś może mi napisać jaki można gaz założyć do tego samochodu i jak on się sprawuje zagazowany. I wogóle jaki jest w użytkowaniu
Alicja Duszak
Nowicjusz
 
Posty: 3

15 Lis 2007, 11:14

:D Pytając o "jaki gaz" - masz, jak rozumiem, rodzaj instalacji? Do pojemności 3.5 bezwzględnie instalacja sekwencyjna, np Stag 300, Elpigaz Stella, BRC...Zachowanie auta na gzie w znacznej mierze zależy od wiedzy gazowników i poprawnej konfiguracji komputera gazu.
fordon
 

23 Gru 2010, 11:54

Zamontowalem ostatnio w swojej Pacifice z 2005 roku (3.5L) instalacje gazowa firmy BRC. Wszystko sprawuje sie znakomicie, nie odczulem spadku mocy. Gaz przelacza sie automatycznie i jest to nie odczuwalne. Auto prowadzi sie tak jak nalezy! :) Cala instalacja zostala zakupiona i zamontowana w Energy Gaz Polska w Warszawie. Autko jeszcze tego samego wieczoru bylo do odbioru. Serdecznie moge polecic ich bo znaja sie na rzeczy i mozna sie z nimi dogadac :) do tego w ramach promocji dostalem od nich rewitalizant do silnika zupelnie za darmo! :wink:
marek872
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa

02 Lip 2012, 18:28

O widze ze energy gaz polska juz kiedys przyjelo podobny samochod do mojego. ciesze sie ze nie jestem jedynym urzytkownikiem tej fury w gazie. co do instalacji w firmie nie mam zastrzezen rownierz szybko i sprawnie. wszystko bardzo fajnie. od roku jezdze raz na przeglad i nie ma zadnego problemu. obsluga super i bardzo pomocni jak i wiedza co doradzic. co do gazu do tego samochodu to nie ma problemu. nie ma spadkow mocy a portfel nie ucierpil na tym. bardzo szybko sie zwrocila instalacja i najwazniejsze nie ma problemow z nia. tak jak uzytkownikowi wyzej rownierz powierzono mi maly prezent w postaci plynu dospryskiwaczy. pozdrawiam.
rafal500
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 16 03 1982
Auto: chevrolet