Chodzi na wolnych obrotach około 4 min i gaśnie - 2.0 CRDi

Chodzi na wolnych obrotach około 4 min i gaśnie - 2.0 CRDi

08 Sty 2017, 09:03

Witam
Mam taki problem od dwóch dni od kiedy wymieniłem akumulator na nowy
Odpalam furmanke chodzi na wolnych obrotach około 4 min i gaśnie po ponownym uruchomieniu pojazdu nic już się nie dzieje i podczas jazdy także nic. Żadne kontrolki czy błędy się nie palą
pomoże ktoś
Auto to Santa Fe 2.0CRDI z intercoolerem
pozdrawiam
kaziu167
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 12 2005
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai Santa Fe
Silnik: 2.0CRDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Chodzi na wolnych obrotach około 4 min i gaśnie - 2.0 CRDi

10 Sty 2017, 10:37

kaziu167 napisał(a):od dwóch dni od kiedy wymieniłem akumulator na nowy
Odpalam furmanke chodzi na wolnych obrotach około 4 min i gaśnie po ponownym uruchomieniu pojazdu nic już się nie dzieje i podczas jazdy także nic. Żadne kontrolki czy błędy się nie palą
A przed wymianą akumulatora nie było tego problemu?
Tak samo dzieje się jak silnik jest zarówno ciepły jak i zimny? Po takim samym czasie gaśnie?
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów
    Toyota połączy firmy Toyota Technocraft, J-TACS Corporation i Toyota Modellista International w jedno przedsiębiorstwo. Wszystkie trzy ośrodki zajmują się tuningiem oraz opracowywaniem części do modyfikacji samochodów ...

•