Citroen c3 2002 -rozkodowanie kluczyka po wymianie baterii

Citroen c3 2002 -rozkodowanie kluczyka po wymianie baterii

28 Wrz 2012, 08:07

Witam ,mam pewien problem z moim citroenem c3 od jakiś 2 miesięcy nie dało się otworzyć go fizycznie przekręcając kluczyk więc zawsze otwierałem go z przycisku na pilocie.
Niestety wczoraj samochód nie chciał się otworzyć w ten sposób więc pomyślałem ,że to wina baterii i poszedłem ją wymienić w najbliższym punkcie z kluczami pilotami itd ,Pan uprzedził mnie że może dojść do rozkodowanie ale uznałem ,że spróbuję i niestety teraz nie mogę otworzyć auta więc zapewne doszło do rozkodowania .
Ktoś może ma podobne doświadczenia i wie jak można to naprawić?
dzonatan
Obserwowany

Auto: citroen c3
Rok produkcji: 2002

Re: Citroen c3 2002 -rozkodowanie kluczyka po wymianie bater

28 Wrz 2012, 15:05

A masz możliwość otwarcia w jakikolwiek sposób samochód?? bo bez wejścia do środka pilota nie zakodujesz :o. A to powinno pomóc:
Włącz zapł. naciśnij jeden z przycisków pilota na ok.10s wył. zapłon ,po chwili powinny działać.
Pozdrawiam

A to jest instrukcja ze strony forum C4:
Instrukcja obsługi C4 podaje, że trzeba włożyć do stacyjki, przekręcić w pozycję zapłon i natychmiast nacisnąć na pilocie przycisk zamykania drzwi, aż do wywołania żądanego działania; może to potrwać nawet kilkanaście sekund
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009