Civic VI do oceny

Re: Civic VI do oceny

26 Wrz 2017, 14:53

Ja za swoją w maju dałem 1500zł (95/96rok) i totalna bieda edition i jak tak obserwuje czasami ogłoszenia o sprzedaży Corsy to powiem szczerze że ciężko jest takową sprzedać za dobry pieniądz.
Ta z linku ładna.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

27 Wrz 2017, 07:36

Barol, ile wg Ciebie realnie warta ta jest ta Corsa z linku? Jesteś zadowolony ze swojej Corsy?
johnnygoodboy
Nowicjusz

Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Mitsu Lancer

27 Wrz 2017, 14:18

Ja bym dał max 2500zł.

johnnygoodboy napisał(a):Jesteś zadowolony ze swojej Corsy?

To zależy bo pod względem spalania jestem zadowolony ale pod względem technicznym tak średnio bo co miesiąc coś nowego w niej wychodzi ale to w końcu auto za jedną wypłatę..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...
    Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa CT F SPORT Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa CT F SPORT
    Japońska firma TRD, dostawca fabrycznych rozwiązań tuningowych dla Lexusa, przygotowała zestaw akcesoriów do tuningu nowej wersji hybrydowego kompaktowego hatchbacka Lexus CT F SPORT. TRD oferuje elementy zestawu aerodynamicznego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light