Co kupić? Mazda mx-3 (1.8 v6) czy Mitsubishi Colt Ca0 (1.6)

Co kupić? Mazda mx-3 (1.8 v6) czy Mitsubishi Colt Ca0 (1.6)

17 Maj 2016, 23:08

Witam Wszystkich. Jestem tu nowy i prosze o zrozumienie. Jestem świerzym kierowcą i planuje zakup auta. I od dłuższego czasu zastanawiam sie nad różnymi samochodami i wybór padł na te 2. Doradzcie które będzie lepsze. Ekonomia napewno na + dla Colta. A jak z dynamiką. może ktoś miał okazje jeździć jednym i drugim. Z góry dziękuje. Pozdrawiam :)
adal
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy BMW i3 COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy BMW i3
    COMFORT, ECO PRO oraz ECO PRO+: trzy tryby jazdy umożliwiające idealny kompromis między radością z jazdy i wydajnością paliwową. Podobnie jak w konwencjonalnie napędzanym samochodzie, zasięg pojazdu z napędem elektrycznym ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

•  
    • Dziewczyny
      Mitsubishi Colt Air, panel sterowania klimatyzacji i radia
      Silnik Drive-E T5 – silnik benzynowy, 4-cylindrowy, pojemność 2.0, Volvo
      Ford F1 Pickup 1949 rok, 4