Co lepsze? Peugeot 206

08 Paź 2020, 22:26

Fabrycznym radiem w peugeocie 206 byl clarion (z tego co mi się wydaję) czy włożenie do niego simensa ( radio z 307)takiego jak na zdjęciu poniżej może pogorszyc jakość dźwięku? Mój clarion się popsuł lepiej szukać tego samego odpowiednika czy siemens tez moze byc?

1 zdjęcie siemens

2 zdjęcie clarion
Arick720
Nowicjusz
 
Posty: 21

09 Paź 2020, 06:47

O ile pasują to jakość dźwięku się nie pogorszy to napewno. Możesz także założyć zwykle uniwersalne radio
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16134
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

09 Paź 2020, 09:30

Trzeba by sprawdzić czy wymiarowo wejdzie oraz co najważniejsze, czy są te same wtyczki i te same połączenia.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

09 Paź 2020, 15:54

Oba radia musiały spełnić złożenia producenta samochodu i tu przypuszczam że podłączenie będzie identyczne. Moc w obu radiach powinna być taka sama pozostanie kwestia podzespołów :) Myślę, że różnicy w dźwięku nie usłyszysz :ok:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...