Co o nim myślicie

Re: Co o nim myślicie

15 Sty 2010, 22:00

Samuraju przeskoczyłem specjalnie Golfa trójkę gdyż czwórka jest podobna do niego,GOLF V to auto nie byle jakie z nim raczej nie może się równać żaden z konkurentów!VW-agenowskie silniki trapił jeden poważny problem ,zamarzanie odmy zimą i zacieranie silników :wink: To był problem poważny :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

16 Sty 2010, 09:23

PhantomASA1 napisał(a):Samuraju przeskoczyłem specjalnie Golfa trójkę gdyż czwórka jest podobna do niego,GOLF V to auto nie byle jakie z nim raczej nie może się równać żaden z konkurentów!VW-agenowskie silniki trapił jeden poważny problem ,zamarzanie odmy zimą i zacieranie silników :wink: To był problem poważny :!:
Może i poważny ale gdzie bym nie czytał to VW ma same dobre opinie i proszę cie nie porównuj forda do VW :roll: Na moje oko to może sobie porównywać do fiata :)
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Sty 2010, 09:53

Samuraju nawet nie próbuj porównywać VW-genów czy AUDI jeżdżących po naszych drogach do FORDÓW :wink: ,zaznaczam ,jeżdżących po naszych drogach :!: Zrób im rentgena to przekonasz się ,ze w 80 % mają poskręcane drutami szkielety i mnóstwo tapety na ciele :!: Teraz wiesz już dlaczego ja czuję niesmak widząc te auta ,musisz mnie zrozumieć.Porządne VW-geny jeżdżą po niemieckich drogach, nie po naszych :!: Naturalnie nie tyczy ten problem tylko VW-genów.Zostawmy w spokoju auta kupione w salonie u nas i bezwypadkowe,tych ostatnich nie ma znów tak wiele! :wink:

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 09:55 ]
80% ,mam na myśli ilość aut powypadkowych.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

16 Sty 2010, 09:56

PhantomASA1 napisał(a):Samuraju nawet nie próbuj porównywać VW-genów czy AUDI jeżdżących po naszych drogach do FORDÓW :wink: ,zaznaczam ,jeżdżących po naszych drogach :!: Zrób im rentgena to przekonasz się ,ze w 80 % mają poskręcane drutami szkielety i mnóstwo tapety na ciele :!: Teraz wiesz już dlaczego ja czuję niesmak widząc te auta ,musisz mnie zrozumieć.Porządne VW-geny jeżdżą po niemieckich drogach, nie po naszych :!: Naturalnie nie tyczy ten problem tylko VW-genów.Zostawmy w spokoju auta kupione w salonie u nas i bezwypadkowe,tych ostatnich nie ma znów tak wiele! :wink:
W sumie jazdy ma swój gust :wink:
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Sty 2010, 10:16

Jeśli powiedzmy masz pewien model VW-agena z konkretnego rocznika,bezwypadkowy,to oczywiście zgadzam się ,że jeździsz autem wysokiej jakości.Ja zgadzam się z tym ,że GOLF jest królem w swej klasie, ale niestety GOLFY różnią się między sobą tym ,że są GOLFY i golfy,chociaż niby takie same :!: Wielu ludzi z pewnością by żyło gdyby jeździli GOLFEM czy AUDI a nie golfem i audi albo inaczej ,pseudo -golfem i pseudo-audi :!: :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

16 Sty 2010, 10:19

byłem na rentgenie i wszystko ok
auto zapala za pierwszym razem i jest ciche :grin:
życie jest tylko jedno
dawig
Aktywny

Miejscowość: bytom
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

• Re: Co o nim myślicie

16 Sty 2010, 10:35

To jeździsz jednym z najtrwalszych samochodów i oczywiście najlepszych z certyfikatem jakości :!: :wink:
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

16 Sty 2010, 10:51

tak tata zdecydował dziś za 2 godziny jedzie go kupić już przelał pieniądze :lol:
    życie jest tylko jedno
    dawig
    Aktywny

16 Sty 2010, 11:54

Dawig, mam na myśli Polo,twoje Polo,życzę wam by ten Focus okazał się,nieodpicowany ale jary!:)
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

16 Sty 2010, 12:44

no i wróciliśmy sprawuje się świetnie
    a polo jest moje na własność
    a focusa kupił tata
    a polo jest bardzo trwałe mało pali i kiedyś na autobanie w niemczech jechałem 190 :smile:
    życie jest tylko jedno
    dawig
    Aktywny

16 Sty 2010, 13:01

Sprawdźcie sobie tylko ranty drzwi i dobrze auto zakonserwujcie :!:
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

16 Sty 2010, 13:03