Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

11 Paź 2016, 11:11

Witajcie,
Mam budżet ponad 20 tysięcy i chciałbym zakupić Hyundaia Coupe.
Od znajomego, który jeździ starszą wersją od wielu lat jak i z opinii wynika, że jest bezawaryjny i niedrogi w serwisowaniu.

Za takie relatywnie niskie pieniądze można mieć na prawdę ładny model z Roku 2008, od prywatnej osoby i w dobrym stanie / mało wyeksploatowanego.

Jakie są wasze opinie na temat tego samochodu?
Mnie najbardziej interesuje rocznik 2007-2008 z silnikiem 2.0 benzyna + lpg do jazdy po mieście.
Jacgues
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC F z napędem na obie osie? Lexus LC F z napędem na obie osie?
    O tym, że Lexus przygotowuje wyczynową wersję flagowego coupe LC, wiadomo już od półtora roku i w mediach pojawia się coraz więcej danych dotyczących nowego samochodu, a nawet szpiegowskie zdjęcia wykonane podczas ...
    Szybkie ładowarki do aut z napędem elektrycznym w Holandii Szybkie ładowarki do aut z napędem elektrycznym w Holandii
    Nissan, producent najchętniej kupowanego samochodu z napędem elektrycznym na świecie, Nissana LEAF, z radością przyjął informację o planowanej budowie ponad 200 stacji ładowania obsługujących kilka standardów szybkich ...

•  
    • ALT
      Acura TLX V6, wnętrze, 2015
      Seat Toledo 2012, silnik TDI
      bmw-650i-convertible-used-2008-bmw-6-series-convertible-pricing-for-sale-edmunds