Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

11 Paź 2016, 10:11

Witajcie,
Mam budżet ponad 20 tysięcy i chciałbym zakupić Hyundaia Coupe.
Od znajomego, który jeździ starszą wersją od wielu lat jak i z opinii wynika, że jest bezawaryjny i niedrogi w serwisowaniu.

Za takie relatywnie niskie pieniądze można mieć na prawdę ładny model z Roku 2008, od prywatnej osoby i w dobrym stanie / mało wyeksploatowanego.

Jakie są wasze opinie na temat tego samochodu?
Mnie najbardziej interesuje rocznik 2007-2008 z silnikiem 2.0 benzyna + lpg do jazdy po mieście.
Jacgues
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie wsiadaj za kierownicę jak jesteś wczorajszy! Nie wsiadaj za kierownicę jak jesteś wczorajszy!
    Wraz z nadejściem nowego roku rozpoczął się okres karnawału, a więc czas spotkań towarzyskich i balów. Choć często spożywa się wtedy alkohol, powinni z niego zrezygnować kierowcy – niebezpieczne jest nie tylko ...
    Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży
    Poruszanie się samochodem wymaga znajomości obowiązujących prędkości, zależnych od rodzajów dróg. Sieć drogowych połączeń w Polsce jest zróżnicowana i często podczas jednej podróży, mamy okazję ...

•