Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

Co sądzicie o Hyundaiu Coupe III?

11 Paź 2016, 11:11

Witajcie,
Mam budżet ponad 20 tysięcy i chciałbym zakupić Hyundaia Coupe.
Od znajomego, który jeździ starszą wersją od wielu lat jak i z opinii wynika, że jest bezawaryjny i niedrogi w serwisowaniu.

Za takie relatywnie niskie pieniądze można mieć na prawdę ładny model z Roku 2008, od prywatnej osoby i w dobrym stanie / mało wyeksploatowanego.

Jakie są wasze opinie na temat tego samochodu?
Mnie najbardziej interesuje rocznik 2007-2008 z silnikiem 2.0 benzyna + lpg do jazdy po mieście.
Jacgues
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Porównanie: Daewoo Nubira, Ford Mondeo mk2, Mitsubishi Galant VI, Nissan Primera P11
      Rodzinny autobus - camper
      Fiat Cinquecento
      Przednie zderzaki wraz z wyciągarką