Co sądzicie o tym aucie

co sądzicie o tym aucie

12 Mar 2010, 22:46

witam kiedyś pytałem o seata leona i upatrzyłem jednego [link wygasł] możecie mi podpowiedzieć co sądzicie o nim czy jest wart zainteresowania
rumek19.88
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: Co sądzicie o tym aucie

12 Mar 2010, 22:47

Nie ma fotek centralnie przodu i tyłu wiec za dużo Ci nie powiem,przebieg napewno kręcony i ten hak :???:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: co sądzicie o tym aucie

12 Mar 2010, 22:52

dzwoniłem i mówił że książki nie ma dowiedział bym się coś więcej po numerze vin bo mówił że może poda ? a o co masz na myśli z tym hakiem ?
rumek19.88
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

12 Mar 2010, 22:58

Widać ze wypicowany ...

Na minus zasluguje rowniez hak. Moze wozil jakies ciezke towary ?? :roll:
e220 okular
Początkujący

Miejscowość: Tarnowskie Góry

12 Mar 2010, 23:01

Hak akurat za wiele nie znaczy, to dobrze że ma hak, wiadomo takim Leonem się nie ciąga codziennie czegoś tylko raz na jakiś czas bo to siedzi z dwuosiówką. Ja w swoim zamontowałem hak i ciągnalem tylko 2 razy lawete, raz pusta, raz z samochodem przez jakies 200km więc to żadne męczenie dla silnika.
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

13 Mar 2010, 00:19

Po co ta histeria wedlug mnie hak to plus, nikt chyba nie kupuje leona aby ciagnac nim lawete.. ani przyczepy z cementem czy pozbrukiem.
illusion
Aktywny

Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

• Re: Co sądzicie o tym aucie

13 Mar 2010, 08:06

Dajcie spokój, przecież nie każde auto z hakiem ciąga lawety z niemiec dwa razy w tygodniu. To już lekka paranoja. Ja do swojego założyłem hak trzy lata temu bo trzeba było mi tak w razie czegoś - przywieźć coś żeby sobie nie smarować tapicerki w środku. Użyłem go może z 5 razy w tym raz uratował mi skórę od poważnego wypadku - facet pędził Vectrą a samochód przede mną skręcał na prywatną posesję więc zwolniłem tak że wrzuciłem dwójkę a ten z tyłu gadał przez telefon i nie zdążył hamować. Po uderzeniu ( facet się przyznał że miał prawie 100km/h) myślałem że z tyłu mojego auta nie ma co zbierać a okazało się że dzięki hakowi to jego przód wyglądał nieciekawie - odpadł zderzak i wgięła się lekko rama, prawa lampa się rozbiła, maska zagięta a u mnie popękana plastikowa nakładka na gałce haka i od siły uderzenia zapewne pęknięta lekko lewa lampa. I dlatego następne auto jak bym kupował to z hakiem a jak bez to na pewno hak założę do niego. :razz:
    "... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
    stasiowski121
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
    Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
    Silnik: 2.5 TDI AXG
    Paliwo: Diesel
    Typ: Van
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1997

13 Mar 2010, 10:29

A macie pewność że ten hak został zamontowany na wszelki wypadek czy też po to żeby co jakiś czas tyrać z przyczepą.
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Moderator - Jakie auto kupić?
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
    Miejscowość: Górny Śląsk
    Auto: Opel Corsa B
    Silnik: 1.4 60km
    Paliwo: Benzyna

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11