Coś się zmuliło.Problem ze 180km/h mimo,że w katalogu ma 193

Coś się zmuliło.Problem ze 180km/h mimo,że w katalogu ma 193

28 Mar 2015, 01:56

Jak jechałem wczoraj po autobanie autem Renault Clio II 1.6 16V to auto mi się zmuliło przy 170 km/h i nie chciało szybciej jechać ,było tylko lekko pod górkę ale jak już było lekko górki to auto dalej 170 km/h zmulone i ani drgnie ,zredukowałem do czwórki to 6000 ,wyło i nie przyspieszało ,wróciłem do piątki i potem lekko zaczęło przyspieszać i dobiło do 180 km/h,a potem to już zjeżdżałem z autobana. .W drogę powrotną .W drogę powrotną na płaskim docinku zmulił się przy 170 km/h ,a na odcinku lekko z górki dobił do 185 km/h. Opony zimowe mam felgach 14",a fabrycznie auto było z alusami 15 "czyli uwzględniając ,że na czternastkach to wychodzą jeszcze mniejsze prędkości.Z przyspieszeniem 0 -100 km/h jest wszystko w porządku.Jeszcze w tym roku na tym odcinku z górki co wczoraj raczył dobić do 185 km/h to dobiłem do 190 km/h. Kiedyś jak depnąłem to auto na płaskim odcinku rozwijało te 180-185 km/h na felgach 15",jechałem 170 km/h na felgach 14" na autobanie stromo pod górę.Czy wczorajsze niedomaganie to może być wyłącznie wina chrzczonego paliwa czy może coś się zapycha ?
Vernim
Nowicjusz

Auto: _

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...
    SKODA Octavia kombi SKODA Octavia kombi
    Gama Nowej Skody Octavii została poszerzona o wersję kombi. Dopłata do wersji liftback wynosi 4000 zł, niezależnie od wersji wyposażenia i silnika. W tej cenie Klient otrzymuje wyjątkowo obszerne i funkcjonalne nadwozie oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył