Coupe do 15 tyś.

07 Paź 2020, 18:40

Witam, w najbliższej przyszłości zamierzam zmienić samochód i rozglądam się za coupe ze względów takich że zazwyczaj samemu jeżdżę lub 2 osoby max. więc duży samochód mi nie jest aż tak potrzebny .
Samochodu głównie będę używał na dojazdy do pracy 60 km dziennie 50:50 (trasa:miasto) więc w grę wchodzi tylko benzyna z możliwością zagazowania , wszystkie diesle odpadają oraz chcialbym aby samochód fajnie przyspieszał i już dawał trochę frajdy z jazdy .
Na chwilę obecną najbardziej podoba mi się audi tt ze względu że jest mało spotykane i ogólnie mi się podoba . Z innych samochodów nad którymi się zastanawiam:
Bmw e46
Hyundai Coupe
Nie wiem czy to dobre typy do 15 tyś Może jest coś innego w tym budżecie na co warto zwrócić uwagę, proszę o porady .
Cvaniak
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 15 04 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 hdi 136 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

08 Paź 2020, 10:59

Myślę, że w tym budżecie najlepszym rozwiązaniem z podanych trzech samochodów będzie ten ostatni model czyli Hyundai Coupe. Ja od siebie dodam że warto jeszcze spojrzeć na Opla Astrę III GTC.

Audi TT praktycznie nie do znalezienia w zadowalającym stanie, a BMW jest dużo jednak ich stan często jest mało zadowalający ale jak byś coś znalazł godnego uwagi to oczywiście warto rozważyć.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9766
Zdjęcia: 34

08 Paź 2020, 12:56

Hyundai coupe będzie najlepszym wyborem :)
malmon3
Aktywny
 
Posty: 302

08 Paź 2020, 14:44

W Hyundai Coupe warto sprawdzić zawieszenie, bo były częste przypadki, że koła lubiły żyć własnym życiem (urywały się)
Miro12
Początkujący
 
Posty: 133
Miejscowość: Wrocław
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307 SW
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

08 Paź 2020, 18:35

Dziękuję wam za porady . Chciałbym się jeszcze zapytać w tym temacie by już nie tworzyć specjalnie nowego czy w takim budżecie lub do 20 tyś. jakiś ciekawy SUV benzynowy by się znalazł w automacie i w miarę dynamiczny. Bardzo mi się podoba jeep grand cherokee lecz nie wiem czy w tym budżecie coś znajdę
Cvaniak
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 15 04 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 hdi 136 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007