Czego słuchacie podczas jazdy samochodem?

Gatunek

Hip-Hop/Rap
10
22%
Klasyczna
1
2%
Techno
3
7%
Electro
4
9%
Jazz
1
2%
Disco-Polo
7
15%
Reagee
0
Brak głosów
Pop
4
9%
Wszystko co się nawinie
8
17%
Tylko to co leci w radiu
8
17%
Razem głosów : 46

27 Wrz 2019, 22:58

Cały czas rapy ale raz na jakiś czas mix który fajnie walnie basem. Radia nie lubię słuchać i jeśli nie mam jak puścić swojej muzki to nie słucham wogóle.
kraskeusz
Początkujący
 
Posty: 89
Zdjęcia: 316

27 Paź 2020, 10:21

Witaj,

może możesz udostępnić swoje listy odtwarzania podcastów, których słuchasz podczas jazdy. Codziennie spędzam dużo czasu w samochodzie, a wszystko wydaje się być już pełne.

Z góry dziękuję :ok:
Estegruzo
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 15 09 2014
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Audi A6 C6
Silnik: 3.0 TDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

27 Paź 2020, 14:25

Ja uwielbiam sobie słuchać kid cudiego :)

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

malmon3
Aktywny
 
Posty: 302

12 Gru 2020, 18:40

Ja słuchałem Trójki, ale już nie słucham... Musiałem się przerzucić na radia internetowe i po prostu poszedłem za panem Mannem do Nowego Świata. :P Przez te zmiany w stacjach radiowych przynajmniej w końcu kupiłem uchwyt do telefonu na Hurtel, bo moja lepsza połowa jakoś nie chciała codziennie ze mną jeździć do pracy o 6 tylko po to, żeby mi trzymać telefon. :c
Podeszwa
Obserwowany
 
Posty: 2

24 Lut 2023, 14:23

Ja słucham RMFu ale często go ostatnio jakoś przełączam bo przeginają z reklamami ;/ najlepiej jak sobie wrzucę jakąś składankę ze swoją playlistą którą mam przygotowaną w smartfonie lub pendrive.
Moskito
Początkujący
 
Posty: 189
Zdjęcia: 15

24 Kwi 2023, 01:08

Omijam radio z daleka :) zazwyczaj bieżąca playlista z telefonu (albo dobre rapsy albo jakiś trance). W nocy preferuję pobudzającą muzykę która fajnie współgra z klimatem.
tomekserafin
Nowicjusz
 
Posty: 10
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...

24 Kwi 2023, 08:09

Mam na pendrive i telefonie kilka składanek i najczęściej włączam taką playlistę jak jadę gdzieś dalej, a jak kręcę się po miejscu to najczęściej standardowo radio.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

24 Kwi 2023, 17:32

Słucham zazwyczaj radia ale co ciekawsze melodie które mi wpadna w ucho podczas słuchania radia wyszukuje póżniej tu : https://www.odsluchane.eu
Następnie siągam je w formie pliku mp3 na pendrive i tak storzyłem sobie swoją kolekcję ok 150 piosenek i utworów instrumentalnych . Posegregowałem je na foldery np. Muza Dance,POP,itp > jak w radiu lecą reklamy lub konkursy typu wyślij SMS na nr :no: to się po prostu przełączam na swoje utwory.
Acer66
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 345
Zdjęcia: 10
Miejscowość: Przemyśl
Prawo jazdy: 12 06 1979
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC ,
Silnik: 1,6 MIVEC 4A92-117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2018

19 Maj 2023, 09:32

Często słucham radia jak gdzieś kręcę się po miejscu ale już jadąc w tracę mam kawałki na karcie w transmiterze i to ich słucham. Muzyka jaką mam na graną to w większości coś w stylu lekkiego techno, trochę popu nie mam jakiś nastawień bezpośrednio na jeden gatunek.
Onice0
Nowicjusz
 
Posty: 22