Czego słuchacie podczas jazdy samochodem?

Gatunek

Hip-Hop/Rap
9
22%
Klasyczna
1
2%
Techno
3
7%
Electro
4
10%
Jazz
0
Brak głosów
Disco-Polo
7
17%
Reagee
0
Brak głosów
Pop
3
7%
Wszystko co się nawinie
7
17%
Tylko to co leci w radiu
7
17%
Razem głosów : 41

27 Wrz 2019, 22:58

Cały czas rapy ale raz na jakiś czas mix który fajnie walnie basem. Radia nie lubię słuchać i jeśli nie mam jak puścić swojej muzki to nie słucham wogóle.
kraskeusz
Początkujący

Zdjęcia: 316

27 Paź 2020, 10:21

Witaj,

może możesz udostępnić swoje listy odtwarzania podcastów, których słuchasz podczas jazdy. Codziennie spędzam dużo czasu w samochodzie, a wszystko wydaje się być już pełne.

Z góry dziękuję :ok:
Estegruzo
Nowicjusz

Prawo jazdy: 15 09 2014
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Audi A6 C6
Silnik: 3.0 TDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

27 Paź 2020, 14:25

Ja uwielbiam sobie słuchać kid cudiego :)

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

malmon3
Aktywny

12 Gru 2020, 18:40

Ja słuchałem Trójki, ale już nie słucham... Musiałem się przerzucić na radia internetowe i po prostu poszedłem za panem Mannem do Nowego Świata. :P Przez te zmiany w stacjach radiowych przynajmniej w końcu kupiłem uchwyt do telefonu na Hurtel, bo moja lepsza połowa jakoś nie chciała codziennie ze mną jeździć do pracy o 6 tylko po to, żeby mi trzymać telefon. :c
Podeszwa
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody osobowe przekazane dla szkół samochodowych
    Renault Polska przekazało samochody szkołom samochodowym w Strzelcach Opolskich, Opolu i Gdańsku. Uczniowie będą korzystać z nich podczas zajęć praktycznych. Do Niepublicznej Szkoły Branżowej I Stopnia w Strzelcach Opolskich ...
    Niebezpieczny brud na samochodzie
    W okresie zimowym, z powodu topniejącego śniegu, na drogach często zbiera się błoto i sól, co skutkuje koniecznością częstych wizyt kierowców na myjni. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z ryzyka jakie ...

•