Cześć . astra czy Volkswagen a może seat

cześć . astra czy Volkswagen a może seat

26 Lip 2008, 10:01

witam jestem nawy na forum i mam pewnien problem . w niedługim czasie planuje zakup pierwszego samochodu a że si e komplentnie na tym nie znam więc prosze was o pomac . na auto zamierzam wydac coś w granicach od 10 do 12 tyś pierwszym moim pomysłem był Volkswagen polo coś w tym rodzaju
[link wygasł]
ale ostatnio zastanawiałem sie na astra 2
[link wygasł] kumpel powiedzał ze mogę sobie kupic seata ibize co wy na to a moze jakieś inne propozycje prosze o pomoc :P
Pawel_10101
Nowicjusz

Miejscowość: płock

Re: cześć . astra czy Volkswagen a może seat

26 Lip 2008, 10:23

astry II w Polsce nie kupisz
w Niemczech moze bys cos znalazl bo euro tanie :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany

Miejscowość: Bolesławiec

26 Lip 2008, 11:02

Mialem Seata Cordobe 1.4 i bardo dobrze sie spisywał uwazam ze jest to auto godne polecenia ... Dobrze chodzi nic sie nie psuje... za 5 lat uzytkowania wymienilem tylko kable od świec i amortyzatory pozdrawiam!
wojtek1418
Nowicjusz

Miejscowość: Limanowa

26 Lip 2008, 15:56

Astra podana w ogłoszeniu jest podejrzanie tania. Generalnie to niezły samochód. Silnik żadna rewelacja. Radzę dobrze obejrzeć to auto.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA 53 Nissany NV200 zakupione przez GDDKiA
    W wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego zorganizowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie na dostawę 53 szt. samochodów patrolowych z przeznaczeniem dla 16 Oddziałów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005