Czujniki parkowania Mazda 3 BK

18 Cze 2022, 11:38

Witam!
W maździe 3 bk 2004 rok posiadam czujniki parkowania z tyłu, wydaje mi się że są fabryczne ale mogę się mylić. Nie ma natomiast żadnego sterownika ani centralki, wyświetlacza lub brzęczka. Powiedzcie mi czy mogę czujniki podpiąć pod jakikolwiek sterownik/ centralkę i brzęczek? Skoro czujniki są to warto byłoby je wykorzystać. Proszę o jakieś rady i opcje.
Miłego ! ;)
spgzp0
Nowicjusz

Zdjęcia: 0

20 Cze 2022, 13:02

spgzp0 napisał(a):Nie ma natomiast żadnego sterownika ani centralki,
Jak są oryginalne to musisz je mieć gdzieś podpięte w bagażniku. Sprawdzałeś po przewodach gdzie one idą?
Być może centralka od nich padła i dlatego nie działają ale przyczyn problemu może być więcej.
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy mogę czasowo wycofać pojazd z ruchu? - tylko rozbite samochody
    Aktualnie można wycofać czasowo samochód osobowy z ruchu jednak nie w każdym przypadku bo są tu pewne ograniczenia. Od 31 stycznia 2022 roku został rozszerzony katalog pojazdów wycofanych z ruchu właśnie o kategorię ...
    Bezpieczna zmiana pasa ruchu - martwe pole w lusterku
    W ubiegłym roku nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 480 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących(1). Manewr ten wykonujemy tak często, że łatwo możemy zapomnieć się i nie skontrolować wcześniej ...

•