Czy facet powinien mieć samochód?

Re: Czy facet powinien mieć samochód?

22 Maj 2018, 07:21

Uważam, że w sumie powinien mieć, tak samo jak kobieta, która dojeżdza do pracy;P Samochód to dla mnie po prostu rzecz, która służy do przemieszczania nic więcej;P Mój znajomy kupił wspólnie żoną crossovera Mazdę CX-3 i generalnie traktują to jako wspólny samochód, nawet żona dużo częściej jeździ. Swoją drogą nawet nie spodziewałem się, że może być te auto takie pojemne i tak fajnie się prowadzić. Nikt nie ma swojego auta i jakoś radę dają, a oboje pracują
Krewkinani
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 12 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam
Skrzynia biegów: Manualna

23 Maj 2018, 08:46

To śmieszne, żeby tak odgórnie ustalać, co się powinno mieć, a co nie.
smaur
Początkujący

Prawo jazdy od: 15 10 1986
Auto: Volvo s 60

01 Cze 2018, 11:28

Nie tylko samochód, ale również motocykl. Sam, chcę na dniach kupić Hondę CR 250. Znalazłem już nawet jedną, która jest wystawiona na sprzedaż, ale niestety nadaje się do generalnego remontu. Stąd pytanie - czy podczas niego używać oryginalnych części, które można znaleźć na [...] czy może nie szczypać się i używać zamienników (tylko jak wygląda ich trwałość?)
Ostatnio edytowany przez mike, 02 Cze 2018, 23:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
mczay
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 2000
Auto: Fiat 126P
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rallycross
      Motor Show
      Honda CRX - 232 KM, 204 NM
      IMG 0780