Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

09 Paź 2017, 00:06

Witam, piszę z prośbą o pomoc przy podjęciu decyzji mianowicie oglądałem dzisiaj auto z tego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astr ... d71ef3cae2 i auto wygląda na zadbane, brak korozji, silnik działa równo bez skoków obrotów, hamulce kierownica i sprzęgło bez problemu auto nie ściąga nie szarpie nic nie dymi ogólnie niby wszystko pięknie opinie w internecie też są dosyć wysokie, ale słyszałem że te silniki są awaryjne. Samochód chciałbym użytkować głównie w mieście do pracy. I tu moje pytanie czy te silniki na prawdę są takie awaryjne i czy to auto jest warte swoje ceny? Dodam jeszcze że auto miało ostatni przegląd 19.08.2017 Z góry dziękuję za pomoc ☺
Pomp
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

09 Paź 2017, 10:36

Diesel do miasta nie jest najlepszym pomysłem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf III Cabrio, zabudowa car-audio
      Honda CRX Del Sol
      Mercedes M Klasa
      Chrysler PT Cruiser - zabudowa Car Audio