Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

09 Paź 2017, 00:06

Witam, piszę z prośbą o pomoc przy podjęciu decyzji mianowicie oglądałem dzisiaj auto z tego ogłoszenia: [link wygasł] i auto wygląda na zadbane, brak korozji, silnik działa równo bez skoków obrotów, hamulce kierownica i sprzęgło bez problemu auto nie ściąga nie szarpie nic nie dymi ogólnie niby wszystko pięknie opinie w internecie też są dosyć wysokie, ale słyszałem że te silniki są awaryjne. Samochód chciałbym użytkować głównie w mieście do pracy. I tu moje pytanie czy te silniki na prawdę są takie awaryjne i czy to auto jest warte swoje ceny? Dodam jeszcze że auto miało ostatni przegląd 19.08.2017 Z góry dziękuję za pomoc ☺
Pomp
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Czy opel Astra G 2.0 diesel to dobry wybór?

09 Paź 2017, 10:36

Diesel do miasta nie jest najlepszym pomysłem.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody elektryczne – co warto wiedzieć? [część III] Samochody elektryczne – co warto wiedzieć? [część III]
    W ostatniej części naszego poradnika o samochodach elektrycznych skupiamy się na kwestiach praktycznych: co konkretnie da nam tego typu napęd poza ochroną środowiska i znacznie niższymi kosztami eksploatacji samochodu? Czy ...
    Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny Przyczyny wpadnięcia w poślizg podsterowny i nadsterowny
    W okresie jesienno–zimowym zdecydowanie zwiększa się ryzyko wpadnięcia w poślizg. Leżące liście, kałuże, śnieg i lód – to czynniki sprawiające, że ślizgamy się po nawierzchni. Należy jednak pamiętać o tym, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Żarówka W5W, podświetlenie rejestracji - Honda Civic VIII UFO 1.8 i-VTEC
      Off-road, Katowice, 17
      Ford Mustang, 1973 rok
      Renault Kangoo ZE, elektryczny samochód dostawczy, tył