Czy rejestracja w takiej sytuacji jest konieczna

czy rejestracja w takiej sytuacji jest konieczna

05 Paź 2010, 21:27

Witam chcę kupić z kolegą samochód "na kata" ma on OC i przegląd ważny jeszcze miesiąc i planuje własnie go na tyle gdzieś kupić. Proszę mi podpowiedzieć jak mam to zrobić : spisać umowę na siebie i przed upływem 30 dni go oddać na złom ?? i nie musze wtedy się zjawiać w urzędzie aby nie wydawać dodatkowych pieniędzy na rejestrację ??
Sobol3run
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Czy rejestracja w takiej sytuacji jest konieczna

06 Paź 2010, 10:47

Za niewykonanie obowiazku przerejestrowania pojazdu w ciągu 30 dni nie ma żadnej kary. Masz obowiązek przerejstrowac, ale jak tego nie zrobisz, to nikt cię za to nie ukara.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...
    Warsaw Extremizer Motor Cup / relacja Warsaw Extremizer Motor Cup / relacja
    10 Rocznica Imprez SSS – I RUNDA już za nami! Od 10 lat Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego organizuje imprezy motoryzacyjne. Zaczęło się od propagowania ¼ mili w Polsce. Obecnie SSS to nie tylko ćwiartka, a ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11