Czy taki manewr jest dozwolony ??

Czy taki manewr jest dozwolony ??

12 Sie 2014, 20:02

Witam chciałem się spytać nurtujące mnie pytanie , czy taki manewr jest dozwolony ?? Kreska niebieska to tor auta.

http://www.dropmocks.com/mGpfM_
Termin
Obserwowany

Auto: GOLF

Re: Czy taki manewr jest dozwolony ??

14 Sie 2014, 20:25

Termin napisał(a):czy taki manewr jest dozwolony ??

Tak.

(jeśli nie jest to wyprzedzanie, bo wtedy - nie, ale nie widzę innych pojazdów, więc - TAK) :wink:
yorki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1977
Auto: Ford Focus

Re: Czy taki manewr jest dozwolony ??

15 Sie 2014, 10:05

yorki napisał(a):nie widzę innych pojazdów

.. ani sygnalizacji świetlnej lub innej formy kierowania ruchem.. wtedy mozna też wyprzedzać..
Ja osobiście staram się nie zmieniać pasa ruchu na skrzyżowaniu, mimo że jest dozwolone..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50