Czy warto jechać daleko po samochód?

15 Wrz 2011, 12:43

Wielokrotnie jadąc po używane auto, które na zdjęciach wyglądało idealnie, okazuje się że nie jest ono zgodne z opisem. Postanowiliśmy sprawdzić jedno z ogłoszeń zamieszczonych w internecie.
(prosimy o wyrozumiałość to nasz pierwszy post)

Zapraszamy do naszego artykułu: Czy warto jechać daleko po samochód? Zobacz jak sprawdzić ogłoszenie.

A wy jakie mieliście przygody z zakupem samochodu? Wasze komentarze pomogą nam w przyszłości w pisaniu nowych artykułów.
Ostatnio edytowany przez AutoSwiat, 16 Wrz 2011, 08:49, edytowano w sumie 1 raz
AutoSwiat
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Auto: Nie mam

15 Wrz 2011, 13:40

Nie warto!
Pojechałem po auto 300km, z mechanikiem. Wiadomo, pracę silnika, blacharkę, co nieco w zawieszeniu (po przejażdżce można ocenić). Co wyszło po zakupie- kompletnie przegnita podłoga...
Nauczony doświadczeniem, teraz, kolejny samochód znalazłem w tym samym województwie, i dogadałem się ze sprzedającym, żebyśmy podjechali do mojego znajomego mechanika na kanał. I to jest sposób na dokładne sprawdzenie samochodu.
Szukać auta na drugim końcu Polski można wtedy, kiedy- szukamy jakiegoś niesamowitego rodzynka, jakich mało, i wtedy, kiedy nas staaać na to, żeby sporo w samochód włożyć.
Tyle ode mnie :)
kprzemek11
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: 323F BG 1.6 16V

16 Wrz 2011, 15:32

Nie warto.Opis samochodu same plusy, zdjęcie najczęściej nie dotyczy sprzedawanego samochodu,bywa nawet że felgi na zdjęciu alu , a faktycznie stalowe.
Marek99
Początkujący
 
Posty: 151
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rozgrzany asfalt może być niebezpieczny!
    Letnie upały są nie tylko uciążliwe dla kierowców z powodu wysokich temperatur w kabinie, nagrzewających się plastików oraz towarzyszącego uczucia rozdrażnienia i zmęczenia, ale także ze względu na stan nawierzchni, ...