Czyja to reklama? POMOCY

Czyja to reklama? POMOCY

08 Paź 2007, 19:56

Mam nadzieję, że pomożecie mi w sprawie, która nurtuję mnie od wielu miesięcy. Jakiś czas temu w Polsce była reklama pewnej marki samochodu. W owej reklamie samochód reklamowany na miejskich ulicach zachowywał się jak zwierzę drapieżne a konkurencyjne samochody ukrywały się pod wiaduktem jak antylopy przed drapieżnikiem. I właśnie mam pytanie: co to była za marka samochodu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
maciante
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] i40 2,0 GDi / Optima I 2,0 / 508 1,6 THP / Passat B7 1,8 TSI [D] i40 2,0 GDi / Optima I 2,0 / 508 1,6 THP / Passat B7 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai i40 2,0 GDI - 177KM - Kia Optima ...
    Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kia Carens 2013, kompaktowy MPV
      Mitsubishi Double Shotz Concept
      Porównanie: Audi A6 C6, BMW 5 e60, Mercedes E w211, Volvo S80 II
      Mercedes nowa Klasa E, przód