Czyja to reklama? POMOCY

Czyja to reklama? POMOCY

08 Paź 2007, 19:56

Mam nadzieję, że pomożecie mi w sprawie, która nurtuję mnie od wielu miesięcy. Jakiś czas temu w Polsce była reklama pewnej marki samochodu. W owej reklamie samochód reklamowany na miejskich ulicach zachowywał się jak zwierzę drapieżne a konkurencyjne samochody ukrywały się pod wiaduktem jak antylopy przed drapieżnikiem. I właśnie mam pytanie: co to była za marka samochodu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
maciante
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav
    SKODA zaprezentowała nową koncepcję swojego muzeum, które powstanie tuż obok głównej fabryki producenta w Mladá Boleslav w Czechach. Zmiany mają na celu przybliżenie zwiedzającym historii marki od początków ...
    Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu
    Jeśli uważasz, że pokonanie samochodem elektrycznym trasy z Paryża na południe Francji na jednym ładowaniu jest niemożliwe, to będziesz musiał zmienić zdanie. Dzięki współpracy pomiędzy Nissanem a francuskimi kolejami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Transporter Bulli T2
      Mazda RX-7 FC (1985-1991r.)
      Wypadek pod Kartuzami
      BSA BANTAM, 1954 rok