Daje benzyną

Daje benzyną

12 Paź 2014, 19:03

Witam

Mam mazdę 323f. Gdy silnik pracuje czuć z wydechu benzyna (jakby mieszanka nie była do końca spalona). Tutaj zadaję pytanie bo na mój rozum to może świece. Może są już stare i zużyte (nie wymieniałem bo dopiero kupiłem auto).

Jeżeli nie, to co może powodować ten zapach z wydechu. Dodam jeszcze, że czasami słabo pali i sporadycznie (naprawdę może ze 2 razy przez 2 miechy) sie dławi przy przyspieszaniu.

Pozdrawiam :)
westsider
Początkujący

Zdjęcia: 81
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zmiana koloru Lexus RX
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 8
      Rage-Race 2007
      Rolls-Royce Ghost, kolor róża kwarcowa