Lekko daje dymek - Mercedes CLK 2.7 CDi 170KM

07 Lut 2024, 12:56

Witam zastanawiam się na kupnem mercedesa clk 2.7cdi 170 bez jest to wersja bez dpf i samochód lekko daje dymek podczas dania mocno w gaz czy jest się czym martwić czy właśnie jest to wynik braku dpf
Samochód nie pokazuje żadnych błędów typu turbo lub wtryski
Dzięki za pomoc pozdrawiam
Michalsch
Nowicjusz
 
Posty: 5
  • 07 Lut 2024, 21:05

    Jak tylko podczas mocnego butowania to raczej nie ma się czym martwić. Oleju dużo Ci ubywa od wymiany do wymiany? Spalanie paliwa w normie?

    Michalsch napisał(a):Samochód nie pokazuje żadnych błędów typu turbo lub wtryski
    Ja bym był spokojny, możesz sobie dodać do benzyny specjalny dodatek do czyszczenia układu paliwowego i wtrysków.
    Rokiko
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 9765
    Zdjęcia: 34

    08 Lut 2024, 10:00

    Jak pisałem wyżej dopiero zastanawiam się nad zakupem nie wiem czy łyka olej sprzedawca może powiedzieć wszystko takie rzeczy niestety jak już to wyjdą w praniu ale to jest dosłownie delikatny przejrzysty dymek lecz widać że na pewno jest on czarnego kolorwu
    Nie jest to gest ogromną ciemna czarna chmura jest to mała przejrzysta bez problemów chmurka
    Michalsch
    Nowicjusz
     
    Posty: 5

    08 Lut 2024, 10:01

    Jak pisałem wyżej dopiero zastanawiam się nad zakupem nie wiem czy łyka olej sprzedawca może powiedzieć wszystko takie rzeczy niestety jak już to wyjdą w praniu ale to jest dosłownie delikatny przejrzysty dymek lecz widać że na pewno jest on czarnego kolorwu
    Nie jest to gest ogromną ciemna czarna chmura jest to mała przejrzysta bez problemów chmurka
    Michalsch
    Nowicjusz
     
    Posty: 5

    09 Lut 2024, 15:17

    A w czym ma ci pomóż takie zapytanie na forum, przecież my nie sprzedajemy tego auta, chcesz to kupuj, nie to nie.
    Ludzie się nauczyli żeby im wszystko podać jak na tacy i żeby nie podejmowali żadnego ryzyka, i płacili jak najmniej. Kupujesz auto za 1/20 ceny nowego i jakieś pretensje że dymka puszcza przy pełnym wdepnięciu gazu,a dziwne jakby nie puszczał :lol:
    A guzik z pętelką.
    toyman40
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1286