Data produkcji a data rejestracji

Data produkcji a data rejestracji

14 Maj 2016, 09:15

Cześć, kilka dni temu kupiłem samochód. Zastanawia mnie jedna rzecz. Samochód jest z 1997 roku, w polu 'B' dowodu rejestracyjnego, pierwsza datę rejestracji ma 05.2015, a w adnotacjach pierwsza datę rejestracji w kraju 07.2015.
Ktoś ma pomysł jak to się mogło stać?
sotk
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Data produkcji a data rejestracji

14 Maj 2016, 19:32

sotk napisał(a):Ktoś ma pomysł jak to się mogło stać?
Dla mnie to totalny błąd WK przy wymianie DR pojazdu.Miałem tez taki przypadek.Samochód z salonu,rp2002 a data pier.rej.wlaśnie w pozycji"B"2012...Stało to się właśnie po wymianie DR/brak miejsc w DR na potwierdzenie wykonania badania tech./... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC F z napędem na obie osie? Lexus LC F z napędem na obie osie?
    O tym, że Lexus przygotowuje wyczynową wersję flagowego coupe LC, wiadomo już od półtora roku i w mediach pojawia się coraz więcej danych dotyczących nowego samochodu, a nawet szpiegowskie zdjęcia wykonane podczas ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Przekazanie kluczyków do Nissana NV200 przez Panią Iwonę Bartosik z warszawskiego Działu Flotowego NISSAN Sales Central & Eastern Europe
      Choppery
      Wyścigi rallycross, Peugeot 208
      Mercedes 170 VA, 1951 rok, przód