Do 25tyś zł, 5 drzwiowe, może CIVIC VII hatchback...

Do 25tyś zł, 5 drzwiowe, może CIVIC VII hatchback...

31 Maj 2011, 15:18

Potrzebna pomoc w wyborze.
Więc co mnie interesuje:

Rocznik od 2005
4/5 drzwiowy,
silnik 1,6 benzyna, nie chcę pakować się w diesla, zwłaszcza, że na większe dystanse się nie zanosi.

Niskie spalanie.

Budżet 20-25tyś zł
Dość mocno rozważam jakąś Hondę, zastanawiam się nad Civiciem VII generacji, 5 drzwiowe, hatchback.

Czy sedany VII są gorsze pod względem technicznym niż hatchbacki?
Gdzieś coś czytałem właśnie o znacznie gorszej jakości sedanów na tle hatchbacków, nie wiem ile w tym prawdy.

Oczywiście hatchback dla mnie jest o wiele praktyczniejszy, jednak mam trudności ze znalezieniem Civica z silnikiem 1.6, 5 drzwiowego po faceliftingu. Wszędzie są głównie z silnikiem 1.4, a taki wydaje mi się za słaby.

Jak też ma się sprawa tolerowania przez Civica VII instalacji gazowej?
Ogólnie prośba o opinie o tej generacji Civic'ów.
QwertyD
Nowicjusz

Miejscowość: Dębica

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...
    Grill Lexusa LS 500 to ręczna robota mistrzów takumi Grill Lexusa LS 500 to ręczna robota mistrzów takumi
    Stworzenie charakterystycznego grilla w kształcie klepsydry dla nowego Lexusa LS nie byłoby możliwe bez precyzji rąk wyjątkowych rzemieślników, którzy przekształcili produkt maszyny w dzieło sztuki. Wzór ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 5C7A4B07-2C94-4EF8-911E-2ABFE90D0F93
      Seat Ateca, bok
      Wnętrze Chrysler Stratus Cabrio
      Silniki, Fabryka KIA - Żylina, Słowacja