Dobór odpowiedniego samochodu...

22 Sty 2012, 17:58

witam, odrazu napisze ze nie znalazlem lepszego dzialu dla takiego tematu wiec pisze tutaj.
na wstepie powiem ze mam problemy z plecami , pol roku temu uszkodzilem kregoslup i poszly 2 dyski, i teraz mam problemy z siedzeniem w niektorych samochodach , chcialem kupic wiekszy bezpieczny ale w samochodach typu audi b5 , mb w124 czy beta 5 siedzenia sa niziutko i bardziej sie lezy niz siedzi , i teraz tak mysle zeby kupic cos mniejszego z siedzeniem polozonym wyzej , w seacie toledo siedzialo mi sie w miare wygodnie i wysoko i nie mialem problemow z wcisnieciem sprzegla , dodam ze dysk uwieral mi na nerw odp. za lewa noge i dlatego jeszcze wolalbym zeby sprzeglo chodzilo bardziej swobodnie , moze lepsze zwykle na linke niz hydrauliczne ? prosze o jakies opinie samochodow z rocznikow 90-99 i do 10ooo pln
Koga94
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 01 01 2012

22 Sty 2012, 21:06

Ciężko stwierdzić, gdzie będziesz czuł się dobrze. Ja tylko podpowiem, że w samochodach, które skreśliłeś "bo się w nich leży" jest możliwość regulacji fotela. Oparcie można ustawić bardziej na siedząco, fotel przysunąć, albo też podwyższyć.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

22 Sty 2012, 21:16

A przy autku z automatem problem z wciskaniem sprzęgła nie występuje :wink:
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2656
Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

22 Sty 2012, 21:28

regulacja fotela wszystkiego nie zalatwie , w toledo czulem sie jakbym po prostu siedzial plecy prosto kolana pod katem 100 stopni ,a w b5 to fotel ustawie tak zeby plecy byly pionowo ale nogi to pow 130stopni beda i juz czuje duzy dyskomfort
Koga94
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 01 01 2012