Dolewanie oleju.

Dolewanie oleju.

15 Lis 2012, 18:33

Mam golfa 4 1.4 75 KM. i mam taki problem ;)Przy wymianie mechalik wlał mi olej Castrol magnatec 10W-40 A3/B4. Chce dolać oleju i kupiłem olej Castrol diesel 10W-40 B4 ( bo innego nie było). czy jak wleje ten olej to nic sie silnikowi nie stanie?? Nie zatrze sie czy cos innego?? Licze na wasza pomoc ;)
sylwek2424
Obserwowany

Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.4 75 KW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Dolewanie oleju.

15 Lis 2012, 20:01

Śmiało możesz dolać.
Przed zimą SPRAWDŹ odmę w tym silniku bo jak zamarznie to pozbędziesz się oleju.
andrzej_124
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...
    Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009