Dołożenie nawigacji - Audi A5 2009

22 Paź 2022, 09:06

Witam,
Przymierzam się do zakupu Audi a5 2009 rok. Mam możliwość zakupu takiej tylko, że jest bez nawigacji, czujników parkowania, modułu bluetooth itd. Nie posiada z tych względów tego joysticka przy gałce zmiany biegów. Wyświetlacz też szału nie robi. Radio to audi Concert. I teraz pytanie do Was. Czy jest możliwość dołożenia tych wszystkich rzeczy? Przeglądając allegro natknąłem się na takie rzeczy. Jaki jest tego koszt? Czy trzeba dokładać ten joystick? Bo to pewnie też sporo kosztuje. Proszę o jakieś porady co można dołożyć, bo takie wyposażenie jest mizerne. Byłbym też wdzięczny za przybliżone koszty takich rzeczy wraz z montażem. Dziękuję
Patryk399
Nowicjusz
 
Posty: 26
Auto: Nie mam

22 Paź 2022, 09:17

do a5 masz nawet fajne radio na androidzie w postaci tableta, nawet spoko pasuje pomimo że nie jest wbudowane w konsolę, nie potrzebujesz do tego joystika.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16196
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

22 Paź 2022, 11:53

Chyba taka w postaci tableta mnie nie interesuje. Czy w zamian tamtego da się coś włożyć w deskę rozdzielcza?
Patryk399
Nowicjusz
 
Posty: 26
Auto: Nie mam

23 Paź 2022, 12:13

Radio oryginalne będzie miało mniej funkcji niż takie nowe na Androidzie dedykowane do tego modelu. Nawet jak kupisz z nawigacją to pewnie będziesz miał nieaktualne mapy itd. moim zdaniem takie na Androidzie do samochodu +10 lat to najlepsza opcja.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

24 Paź 2022, 11:15

czy macie jakiś link do tego? Albo jakieś zdjecia pogladowe jak to wyglada. I w jakiej cenie?
Patryk399
Nowicjusz
 
Posty: 26
Auto: Nie mam

24 Paź 2022, 13:45

ja klientowi montowałem to

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16196
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4