Drift na parkingu

Drift na parkingu

13 Sie 2015, 22:17

Witam zajechałem sobie o 22 do Baltowa. Był tam taki parking gdzie nie było asfaltu i sobie troszkę pozaciagalem ręczny. Nikogo na parkingu nie było. I jak juz chciałem wyjechać zatrzymał mnie dość niemilo nastawiony Ochroniarz. Zaczął mi mówić że dzwonić będzie na policję, powiedział żeby dał dowod, spisał rejestrację, zadzwonił tam gdzieś i podał moje dane z dowodu. Ale chyba dzwonił tam do jakiegoś gościa też z ochrony bo kazał mu zapisać godzinę i wgl. Później oddał dowód i powiedział że kamery wszystko zarejstrowaly i odszedł i nic nie mówił. Co może grozić za coś takiego? Spodziewać się policji czy jak?
Peesu
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3
Silnik: 1.8 125KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

Re: Drift na parkingu

14 Sie 2015, 15:53

Przede wszystkim na przyszłość to zanim podasz swoje dane ochroniarzowi poproś jego najpierw o okazanie licencji i legitymacji pracownika ochrony. Jeśli tego nie pokaże nie masz żadnego obowiązku słuchać jego poleceń i udostępniać dokumentów.
Podejrzewam, że najprawdopodobniej chcieli Cię nastraszyć.

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

Re: Drift na parkingu

17 Sie 2015, 16:11

Dokładnie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, czym się rózni ochroniarz od ochroniarza i który jakie ma kompetencje.
Tutaj masz coś na ten temat. Przyda sie może i innym.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nagroda Nagroda "Design Trophy" dla Audi A3 i A1 Sportback
    W plebiscycie "Auto Trophy 2013", dwa modele marki Audi bezkonkurencyjnie pokonały rywali. Prawie 31 procent, spośród ponad 24 tysięcy biorących w nim udział czytelników niemieckiego magazynu Auto Zeitung, w ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI