Droga z Częstochowy do Poznania.

Droga z Częstochowy do Poznania.

12 Sie 2010, 19:51

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jaką najlepiej drogę obrać z Częstochowy do Poznania.
Jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem nawet ile kilometrów dzieli te dwie miejscowości.
Wyczytałem na mapie onnline, że około 300.

Bardzo proszę o pomoc, ile jest km do Poznania z mojej miejscowości oraz jaką drogą najlepiej tam się dostać. (przez jakie miejscowości/miasta/numery dróg)

Dziękuję jeśli zainteresujecie się moim tematem.

(Nie wiem czy napisałem w odpowiednim miejscu, jeśli nie - przepraszam moderatora i proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu.)
xyz
fluber
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...
    GM Manufacturing Poland - 15 lat produkcji Opla w Gliwicach GM Manufacturing Poland - 15 lat produkcji Opla w Gliwicach
    31 sierpnia upłynęło piętnaście lat od dnia, w którym w z linii produkcyjnej zakładu GM Manufacturing Poland w Gliwicach (wtedy Opel Polska) zjechał pierwszy samochód: biała Astra Classic. Przez kolejne lata ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      BMW E30 PickUp, samochód do driftu
      BMW E21 - Rekin, STW Drift Team
      BMW X1, off-road, jazda przez las, szkolenie BMW i WOŚP, 2