Drugie auto

07 Cze 2016, 15:28

A jak to jest z OC, jeśli ktoś chce mi zostawić swoje? Kwota, którą zapłacił i termin tego OC przechodzi na mnie i ja +/- ja muszę dopłacić jakbym brał swoje czy jak? Jestem w tym zielony. :roll:
PogonFan
Nowicjusz
 
Posty: 26
Auto: BMW E36
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

07 Cze 2016, 15:47

Tak przepisujesz na siebie i dopłacasz ewentulną różnicę bo Twoje a czyjeś zniżki mogą być inne ale tak na dobrą sprawę lepiej wykupić nowe OC bo przynajmniej masz większe pole manewru i bierzesz najtańszą opcję dla siebie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Cze 2016, 16:14

@PogonFan pamiętaj, że na ubezpieczeniu zbywcy pojazdu możesz przejeździć 30 dni i w tym czasie musisz zadecydować czy przepisujesz na siebie polisę i następuje rekalkulacja czy też ją wypowiadasz i znajdujesz jak @Barol napisał najtańszą opcję dla siebie ;) Nie możesz jedynie zapomnieć o tym, że z dniem wypowiedzenia polisy, musisz mieć zawartą nową, żeby nie było przerwy w ubezpieczeniu ;)
Pozdrawiam
Maciek
mfind
Aktywny
 
Posty: 488
Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

24 Cze 2016, 18:44

Kupiłem BMW E36 Compact... odpukać na razie tylko końcówka drążka do wymiany i w srodku troche było do zrobienia, oglądałem wiele aut, to było najmniej podejrzane ;) na razie nic tylko się cieszyć... oby jak najdłużej.

Dziękuje wam za pomoc!
PogonFan
Nowicjusz
 
Posty: 26
Auto: BMW E36
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

24 Cze 2016, 19:23

Wrzuć jakieś foty auta :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nocne przymrozki to zmora kierowców
    Nawet niewielkie przymrozki potrafią być zagrożeniem dla bezpieczeństwa jazdy. Zjawisko to może negatywnie wpływać na widoczność oraz zwiększać ryzyko poślizgu. Spadek temperatury powietrza poniżej zera może nagle skomplikować ...