Duży pięcioosobowy SUV do 80tyś.

16 Sty 2021, 19:56

Witam poszukuję dużego i obszernego w środku Suva, który dobrze radzi sobie na leśnych drogach i co dla mnie ważne aby był pięcioosobowy kwota jaką chce przeznaczyć na sam zakup auta to 80 tysięcy. Dlaczego musi być pięcioosobowy gdyż aktualnie posiadam Zafirę i teściowa co chwilę wciska się do auta jak jadę gdzieś z Żoną i dziećmi bo "jest miejsce". Dla was może się to wydawać zabawne a dla mnie jest to strasznie męczące.
Suvicio
Nowicjusz
 
Posty: 3

16 Sty 2021, 20:01

Chyba łatwiej wywalić dodatkowe fotele z obecnie posiadanego auta
zerknij sobie na xc90
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

17 Sty 2021, 00:36

Volvo jakoś nie przemawia do mnie a co powiecie o Jeep Grand Cherokee IV oraz Land Rover Discovery Sport z zewnątrz kupiły moje serce i zawsze te dwie marki Jeep i Land Rover kojarzyły mi się z autami dobrze spisującymi się w terenie. Wydają się być obszerne w środku i co ważne dla mnie pięcioosobowe. :)
Suvicio
Nowicjusz
 
Posty: 3

17 Sty 2021, 11:06

A jak kosmicznie drogi serwis, szczególnie w przypadku LR wpisuje się w wymagania?
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

17 Sty 2021, 11:40

Przy Volvo xc90 wcale nie jest lepiej z serwisem.

Problem z range jest taki że chcesz kupić końcowe roczniki starego modelu plus jest taki że w rocznikach 2010-2013 jest montowany silnik diesla od bmw który jest wszystkim znany i polecany.
Musisz pamiętać że w przypadku tego auta nie jest tanio. Brak zamienników, drogie używki, pneumatyczne zawieszenie.... Wiekowe auto premium ma kaprysy a tym bardziej land rover.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

17 Sty 2021, 11:49

Czyli lepiej celować w Jeepa? Czekam na inne wasze propozycje. :)
Suvicio
Nowicjusz
 
Posty: 3