Dwie kobiety próbują zaparkować samochód

10 Sie 2019, 10:53

Ostatnio przeglądałem sobie yt i natrafiłem na taki śmieszny filmik xD

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Marcel2727
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 435
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Bartolekk ma wtyki u moderacji
Silnik: SzybszyOdTwojego
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2020

18 Sie 2019, 08:01

Wczoraj widziałem taką sytuacje że kobieta chciała zaparkować równolegle tylko zaczęła wjeżdżać przodem na miejsce parkingowe. Skończyło się na tym że po około 5 minutach zrezygnowała i prawdopodobnie pojechała szukać innego parkingu
ineedl
Zaawansowany
 
Posty: 969
Zdjęcia: 87
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.2 DTI 125KM
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

18 Sie 2019, 11:43

W sumie teraz tak myślę że jeden z Panów którzy to nagrywali mógł wyjść i pomóc tym dziewczynom które miały problem zamiast się śmiać. No ale może sami nie byli w stanie ogarnąć tak prostego parkowania :mrgreen:
Agi
Nowicjusz
 
Posty: 17
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Warszawa

18 Sie 2019, 11:52

Bez sensu, przecież jakby wyszli i pomogli to nie byłoby z czego się śmiać :lol: Może zabrzmię wrednie i [...], ale sam bym siedział i nic nie robił, bo uśmiech na kilku tysiącach twarzach (a może nawet i więcej) byłby dużo więcej warty :D Dobrej komedii się nie wyłącza.
Marcel2727
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 435
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Bartolekk ma wtyki u moderacji
Silnik: SzybszyOdTwojego
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2020

18 Sie 2019, 13:04

Marcel2727 napisał(a):ale sam bym siedział i nic nie robił, bo uśmiech na kilku tysiącach twarzach
hm... a może śmiechu by było jeszcze więcej jak by wyszedł jeden z nich pomagać i miał taki sam problem lub większy? Wtedy komedia by była jeszcze lepsza :ok:
Agi
Nowicjusz
 
Posty: 17
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Warszawa

18 Sie 2019, 19:33

A jeśli, by umiał i dobrze zaparkował? :o To już nie byłoby wcale, a tak to jest. Facet to jednak mądry.
Marcel2727
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 435
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Bartolekk ma wtyki u moderacji
Silnik: SzybszyOdTwojego
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2020
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi Mirage debiutuje w Japonii
    Nowy Mitsubishi Mirage to globalny, nieduży samochód, który z założenia jest paliwooszczędny, niedrogi i kompaktowy (łatwy w prowadzeniu), czym spełniać ma wszelkie wymagania stawiane kompaktom zarówno ...

18 Sie 2019, 19:54

Agi napisał(a):W sumie teraz tak myślę że jeden z Panów którzy to nagrywali mógł wyjść i pomóc tym dziewczynom które miały problem zamiast się śmiać. No ale może sami nie byli w stanie ogarnąć tak prostego parkowania :mrgreen:


Niestety u nas w społeczeństwie ludzie wolą się z kogoś śmiać albo przejść obojętnie niż pomóc. Tu sprawa jest błaha ale ten problem dotyczy z pewnością wielu kwestii w życiu
ineedl
Zaawansowany
 
Posty: 969
Zdjęcia: 87
Prawo jazdy: 01 02 2019
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.2 DTI 125KM
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

03 Kwi 2020, 10:21

Panowie dobrze się bawili! Zamiast wyjść i pomóc
RobertoN
Początkujący
 
Posty: 60

29 Lip 2020, 10:57

Z powodu takich filmów ludzie myślą, że nie wszystkie kobiety potrafią prowadzić. Chociaż to nieprawda.
Siemowitz
Nowicjusz
 
Posty: 6

29 Lip 2020, 11:17

Siemowitz napisał(a):Z powodu takich filmów ludzie myślą, że nie wszystkie kobiety potrafią prowadzić. Chociaż to nieprawda.
Dużo kobiet potrafi jeździć naprawdę dobrze i zaskoczyłyby w tym niejednego mężczyznę! Sam znam takie co prowadzą dobrze ale minusem jest to że nie rozumieją tego że czasem turbinę trzeba rozgrzać, a czasem schłodzić przed wyłączeniem silnika dla nich to tylko samochód i o reszcie nie myślą aż później przyjdą jakieś wydatki z tego tytułu. Często też jest tak że nie mają pojęcia nawet ile auto pali bo nigdy nie tankują :) haha. Mi znajomy ostatnio opowiadał że auto mu jakoś dużo paliło a jeździł na spółkę z żoną. Okazało się, że ona miała ciężką nogę :mrgreen:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9712
Zdjęcia: 34