Dwie kobiety próbują zaparkować samochód

Dwie kobiety próbują zaparkować samochód

10 Sie 2019, 11:53

Ostatnio przeglądałem sobie yt i natrafiłem na taki śmieszny filmik xD

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Marcel2727
Początkujący

Re: dwie kobiety próbują zaparkować samochód

Wczoraj, 09:01

Wczoraj widziałem taką sytuacje że kobieta chciała zaparkować równolegle tylko zaczęła wjeżdżać przodem na miejsce parkingowe. Skończyło się na tym że po około 5 minutach zrezygnowała i prawdopodobnie pojechała szukać innego parkingu
ineedl
Początkujący

Zdjęcia: 8
Prawo jazdy od: 01 02 2019
Auto: Daewoo Matiz
Silnik: 0.8l 51 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Dwie kobiety próbują zaparkować samochód

Wczoraj, 12:43

W sumie teraz tak myślę że jeden z Panów którzy to nagrywali mógł wyjść i pomóc tym dziewczynom które miały problem zamiast się śmiać. No ale może sami nie byli w stanie ogarnąć tak prostego parkowania :mrgreen:
Agi
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Warszawa

Wczoraj, 12:52

Bez sensu, przecież jakby wyszli i pomogli to nie byłoby z czego się śmiać :lol: Może zabrzmię wrednie i cham, ale sam bym siedział i nic nie robił, bo uśmiech na kilku tysiącach twarzach (a może nawet i więcej) byłby dużo więcej warty :D Dobrej komedii się nie wyłącza.
Marcel2727
Początkujący

Wczoraj, 14:04

Marcel2727 napisał(a):ale sam bym siedział i nic nie robił, bo uśmiech na kilku tysiącach twarzach
hm... a może śmiechu by było jeszcze więcej jak by wyszedł jeden z nich pomagać i miał taki sam problem lub większy? Wtedy komedia by była jeszcze lepsza :ok:
Agi
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Warszawa

Wczoraj, 20:33

A jeśli, by umiał i dobrze zaparkował? :o To już nie byłoby wcale, a tak to jest. Facet to jednak mądry.
Marcel2727
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę
    To było pewne. Na rynku tuningowym pojawia się coraz więcej części do nowej Toyoty GR Supry. Tym razem coupé Toyoty na warsztat wzięło japońskie Cusco. Firma nie postawiła jednak na poszerzone nadkola czy wielkie skrzydło, ...
    Volkswagen Beetle Cabriolet Volkswagen Beetle Cabriolet
    VW Beetle Cabriolet to kontynuacja wyjątkowej historii samochodu po zaprezentowanym po raz pierwszy w 1949 roku Garbusie Cabriolet (typ 15) i New Beetle Cabriolet z 2002 roku. Obecny Beetle Cabriolet jest trzecią generacją ...

• Re: Dwie kobiety próbują zaparkować samochód

Wczoraj, 20:54

Agi napisał(a):W sumie teraz tak myślę że jeden z Panów którzy to nagrywali mógł wyjść i pomóc tym dziewczynom które miały problem zamiast się śmiać. No ale może sami nie byli w stanie ogarnąć tak prostego parkowania :mrgreen:

Niestety u nas w społeczeństwie ludzie wolą się z kogoś śmiać albo przejść obojętnie niż pomóc. Tu sprawa jest błaha ale ten problem dotyczy z pewnością wielu kwestii w życiu
    ineedl
    Początkujący

Zdjęcia: 8
    Prawo jazdy od: 01 02 2019
    Auto: Daewoo Matiz
    Silnik: 0.8l 51 KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1999