Działania forumowej sprzątaczki...

Działania forumowej sprzątaczki...

20 Sie 2007, 19:12

Chciałbym zapytać Kasik, gdzie podział się topic o "najbrzydszych samochodach"??? :evil:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina
0

Re: Działania forumowej sprzątaczki...

20 Sie 2007, 19:15

Czy można poprosić o posprzątanie także tematu "Proszę o ładny uśmiech"? Tam dopiero jest popis możliwości, zważywszy, że w 2006 roku nie było mnie jeszcze na forum...Jak to Pani, Kasik, dokonała? :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina
0

20 Sie 2007, 19:28

czerepach napisał(a):Chciałbym zapytać Kasik, gdzie podział się topic o "najbrzydszych samochodach"??? :evil:

Czerepach: Jeżeli chodzi na temat o najbrzydszych samochodach, to znajduje się w dziale OSOBOWE.
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków
0

20 Sie 2007, 19:42

czerepach napisał(a): "Proszę o ładny uśmiech" - tam dopiero jest popis możliwości, zważywszy, że w 2006 roku nie było mnie jeszcze na forum...Jak to Pani, Kasik, dokonała? :wink:
Czary mary Czerepachu. :mrgreen:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

21 Sie 2007, 11:39

Szanowny Panie Czerepach!

Odsosunkuj się wreszcie od Kasika, bo aż żal Cię czytać... Niby wiedzy trochę masz, ale kultury i taktu - ni w ząb!
A może masz inne problemy i tutaj na forum leczysz swoje kompleksy i urazy na psychice?
Poradzę Ci coś, co nie będzie nikomu ubliżać, a Tobie pozwoli wyzbyć się nadmiaru agresji - idź sobie na siłownię, załóż 50-60kilo na maszynkę i walnij 3 serie po 1200... Zobaczysz, że Ci przejdzie...

A jak nie, to chętnie Cie przewiozę... Moja życiówka to 5:15!
Tyle czasu potrzebowałem, żeby Klient się Image...

Przemyśl sprawę, chłopie, bo nawet ja zaczynam "gotować"... A to mi się rzadko zdarza...

PS. Proszę, nie posądzaj mnie o "lizusostwo" - nie znam Kasika osobiście, nie mieszkałem na tym samym podwórku - po prostu i po ludzku - wkur...asz mnie do bólu tymi swoimi tekstami!
Przy odrobinie cierpliwości - doczekasz się dożywotniego bana...

PS2. Kasik, nie przejmuj się... Olej Go i tyle...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990
0

21 Sie 2007, 11:52

fourup: :D Z taktem i stosownie dałeś "banerowi" po pysku, jak należy. :wink:
...wrogość..? tak...żałosne...
Judym
Nowicjusz

Miejscowość: Piątkowo
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

• Re: Działania forumowej sprzątaczki...

21 Sie 2007, 15:25

fourup napisał(a):Szanowny Panie Czerepach!Odsosunkuj się wreszcie od Kasika, bo aż żal Cię czytać... Niby wiedzy trochę masz, ale kultury i taktu - ni w ząb!

Dzięki. :D
    fourup napisał(a):A może masz inne problemy i tutaj na forum leczysz swoje kompleksy i urazy na psychice?

To mi się najbardziej podobało. :wink:
    fourup napisał(a):Poradzę Ci coś, co nie będzie nikomu ubliżać, a Tobie pozwoli wyzbyć się nadmiaru agresji - idź sobie na siłownię, załóż 50-60kilo na maszynkę i walnij 3 serie po 1200... Zobaczysz, że Ci przejdzie...

No....nie wiem,czy da radę przy 60-ce na karku (buahahaha) :wink:
    fourup napisał(a):PS. Proszę, nie posądzaj mnie o "lizusostwo" - nie znam Kasika osobiście, nie mieszkałem na tym samym podwórku - po prostu i po ludzku - wkur...asz mnie do bólu tymi swoimi tekstami!

Wydaje mi się,że z tym textem chodziło o kolegę "Lasty".
    fourup napisał(a):Przy odrobinie cierpliwości - doczekasz się dożywotniego bana...

Ale się będę cieszyć. :D
    fourup napisał(a):PS2. Kasik, nie przejmuj się... Olej Go i tyle...

Już mi przeszło,tymbardziej,że Go już nie ma. :D
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

0

21 Sie 2007, 18:10

:D Pełna, obustronna kultura... :wink:
    ...czy wypada tak napadać...?
    kardio
    Początkujący

Miejscowość: Chrobrego.
    0

21 Sie 2007, 18:46

:shock: Kasik: zastanawia mnie po przejrzeniu paru tematów związanych z "czerepach", czy przy Twoim "temperamencie" możesz choć pomyśleć o jego wieku? Sadząc po wypowiedziach - facet jest umysłowo całkiem sprawny, czego o wielu młodszych na forum powiedzieć nie można... :wink:
    kardio
    Początkujący

0

21 Sie 2007, 20:10

kardio napisał(a)::shock: Kasik: zastanawia mnie po przejrzeniu paru tematów związanych z "czerepach", czy przy Twoim "temperamencie" możesz choć pomyśleć o jego wieku? Sadząc po wypowiedziach - facet jest umysłowo całkiem sprawny, czego o wielu młodszych na forum powiedzieć nie można... :wink:
    Jak mam to rozumieć? Sądzisz,że skoro jest ode mnie 30 lat starszy,to może mi ubliżać?
    Skoro już mowa o starczym wieku.......mam szacunek do wszystkich ludzi nie zależnie od wieku,ale nie życzę sobie,żeby ktokolwiek mi ubliżał,nawet jeśli byłby to 100-letni staruszek. :!:

P.S. A poza tym zastanawiam się,w czyim imieniu tak mówisz - w swoim,czy czerepacha ? (dobrze wiesz,o czym mówię,skoro jesteś umysłowo sprawny :mrgreen: )
    A druga sprawa - zarejestrowałeś się dopiero dzisiaj i zdążyłeś już wszystkie tematy "oblecieć" ? Ciekawe.
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

0

21 Sie 2007, 22:10

:D Miło mi poznać wiek... :oops: "obleciałem" pobieżnie co ciekawsze na TYM forum; Ciekawy punkt widzenia nt ubliżania: "ode mnie wara - mnie wolno!" Przejżałem też "jego" profil - stąd opinia o umysłowej sprawności :wink:
    kardio
    Początkujący

0

21 Sie 2007, 22:21

kardio napisał(a): Przejżałem też "jego" profil - stąd opinia o umysłowej sprawności :wink:
    Hmmm..... po profilu można stwierdzić,czy ktoś jest umysłowo sprawny ? A to ciekawe.
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

0

22 Sie 2007, 08:42

:wink: W wizytówce użytkownika zwanej "profil"- czyż nie ma pozycji: "pokaż wszyskie posty czerepach" ? :D
    P.S. Nie masz przypadkiem przodków we Francji? Jawisz mi się, jak Joanna d'Arc - święta, a wojowniczka... :P
    kardio
    Początkujący

0

22 Sie 2007, 08:48

kardio napisał(a):P.S. Nie masz przypadkiem przodków we Francji? Jawisz mi się, jak Joanna d'Arc - święta, a wojowniczka... :P
    Znów zaczynasz swoje morały Panie Grzesiu?
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

0

22 Sie 2007, 09:17

A tego, przepraszam, to już nie rozumiem??? Nie każdemu psu burek... :evil:
    kardio
    Początkujący