Działania forumowej sprzątaczki...

20 Sie 2007, 18:12

Chciałbym zapytać Kasik, gdzie podział się topic o "najbrzydszych samochodach"??? :evil:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina
0

20 Sie 2007, 18:15

Czy można poprosić o posprzątanie także tematu "Proszę o ładny uśmiech"? Tam dopiero jest popis możliwości, zważywszy, że w 2006 roku nie było mnie jeszcze na forum...Jak to Pani, Kasik, dokonała? :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina
0

20 Sie 2007, 18:28

czerepach napisał(a):Chciałbym zapytać Kasik, gdzie podział się topic o "najbrzydszych samochodach"??? :evil:


Czerepach: Jeżeli chodzi na temat o najbrzydszych samochodach, to znajduje się w dziale OSOBOWE.
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków
0

20 Sie 2007, 18:42

czerepach napisał(a): "Proszę o ładny uśmiech" - tam dopiero jest popis możliwości, zważywszy, że w 2006 roku nie było mnie jeszcze na forum...Jak to Pani, Kasik, dokonała? :wink:
Czary mary Czerepachu. :mrgreen:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

21 Sie 2007, 10:39

Szanowny Panie Czerepach!

Odsosunkuj się wreszcie od Kasika, bo aż żal Cię czytać... Niby wiedzy trochę masz, ale kultury i taktu - ni w ząb!
A może masz inne problemy i tutaj na forum leczysz swoje kompleksy i urazy na psychice?
Poradzę Ci coś, co nie będzie nikomu ubliżać, a Tobie pozwoli wyzbyć się nadmiaru agresji - idź sobie na siłownię, załóż 50-60kilo na maszynkę i walnij 3 serie po 1200... Zobaczysz, że Ci przejdzie...

A jak nie, to chętnie Cie przewiozę... Moja życiówka to 5:15!
Tyle czasu potrzebowałem, żeby Klient się ...

Przemyśl sprawę, chłopie, bo nawet ja zaczynam "gotować"... A to mi się rzadko zdarza...


PS. Proszę, nie posądzaj mnie o "lizusostwo" - nie znam Kasika osobiście, nie mieszkałem na tym samym podwórku - po prostu i po ludzku - wkur...asz mnie do bólu tymi swoimi tekstami!
Przy odrobinie cierpliwości - doczekasz się dożywotniego bana...

PS2. Kasik, nie przejmuj się... Olej Go i tyle...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990
0

21 Sie 2007, 10:52

fourup: :D Z taktem i stosownie dałeś "banerowi" po pysku, jak należy. :wink:
...wrogość..? tak...żałosne...
Judym
Nowicjusz
 
Posty: 19
Miejscowość: Piątkowo
0

21 Sie 2007, 14:25

fourup napisał(a):Szanowny Panie Czerepach!Odsosunkuj się wreszcie od Kasika, bo aż żal Cię czytać... Niby wiedzy trochę masz, ale kultury i taktu - ni w ząb!

Dzięki. :D
fourup napisał(a):A może masz inne problemy i tutaj na forum leczysz swoje kompleksy i urazy na psychice?

To mi się najbardziej podobało. :wink:
fourup napisał(a):Poradzę Ci coś, co nie będzie nikomu ubliżać, a Tobie pozwoli wyzbyć się nadmiaru agresji - idź sobie na siłownię, załóż 50-60kilo na maszynkę i walnij 3 serie po 1200... Zobaczysz, że Ci przejdzie...

No....nie wiem,czy da radę przy 60-ce na karku (buahahaha) :wink:
fourup napisał(a):PS. Proszę, nie posądzaj mnie o "lizusostwo" - nie znam Kasika osobiście, nie mieszkałem na tym samym podwórku - po prostu i po ludzku - wkur...asz mnie do bólu tymi swoimi tekstami!

Wydaje mi się,że z tym textem chodziło o kolegę "Lasty".
fourup napisał(a):Przy odrobinie cierpliwości - doczekasz się dożywotniego bana...

Ale się będę cieszyć. :D
fourup napisał(a):PS2. Kasik, nie przejmuj się... Olej Go i tyle...

Już mi przeszło,tymbardziej,że Go już nie ma. :D
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

21 Sie 2007, 17:10

:D Pełna, obustronna kultura... :wink:
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący
 
Posty: 183
Miejscowość: Chrobrego.
0

21 Sie 2007, 17:46

:shock: Kasik: zastanawia mnie po przejrzeniu paru tematów związanych z "czerepach", czy przy Twoim "temperamencie" możesz choć pomyśleć o jego wieku? Sadząc po wypowiedziach - facet jest umysłowo całkiem sprawny, czego o wielu młodszych na forum powiedzieć nie można... :wink:
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący
 
Posty: 183
Miejscowość: Chrobrego.
0

21 Sie 2007, 19:10

kardio napisał(a)::shock: Kasik: zastanawia mnie po przejrzeniu paru tematów związanych z "czerepach", czy przy Twoim "temperamencie" możesz choć pomyśleć o jego wieku? Sadząc po wypowiedziach - facet jest umysłowo całkiem sprawny, czego o wielu młodszych na forum powiedzieć nie można... :wink:
Jak mam to rozumieć? Sądzisz,że skoro jest ode mnie 30 lat starszy,to może mi ubliżać?
Skoro już mowa o starczym wieku.......mam szacunek do wszystkich ludzi nie zależnie od wieku,ale nie życzę sobie,żeby ktokolwiek mi ubliżał,nawet jeśli byłby to 100-letni staruszek. :!:

P.S. A poza tym zastanawiam się,w czyim imieniu tak mówisz - w swoim,czy czerepacha ? (dobrze wiesz,o czym mówię,skoro jesteś umysłowo sprawny :mrgreen: )
A druga sprawa - zarejestrowałeś się dopiero dzisiaj i zdążyłeś już wszystkie tematy "oblecieć" ? Ciekawe.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

21 Sie 2007, 21:10

:D Miło mi poznać wiek... :oops: "obleciałem" pobieżnie co ciekawsze na TYM forum; Ciekawy punkt widzenia nt ubliżania: "ode mnie wara - mnie wolno!" Przejżałem też "jego" profil - stąd opinia o umysłowej sprawności :wink:
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący
 
Posty: 183
Miejscowość: Chrobrego.
0

21 Sie 2007, 21:21

kardio napisał(a): Przejżałem też "jego" profil - stąd opinia o umysłowej sprawności :wink:
Hmmm..... po profilu można stwierdzić,czy ktoś jest umysłowo sprawny ? A to ciekawe.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

22 Sie 2007, 07:42

:wink: W wizytówce użytkownika zwanej "profil"- czyż nie ma pozycji: "pokaż wszyskie posty czerepach" ? :D
P.S. Nie masz przypadkiem przodków we Francji? Jawisz mi się, jak Joanna d'Arc - święta, a wojowniczka... :P
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący
 
Posty: 183
Miejscowość: Chrobrego.
0

22 Sie 2007, 07:48

kardio napisał(a):P.S. Nie masz przypadkiem przodków we Francji? Jawisz mi się, jak Joanna d'Arc - święta, a wojowniczka... :P
Znów zaczynasz swoje morały Panie Grzesiu?
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 840
Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

22 Sie 2007, 08:17

A tego, przepraszam, to już nie rozumiem??? Nie każdemu psu burek... :evil:
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący
 
Posty: 183
Miejscowość: Chrobrego.
0