Dziwne trzeszczenie przy skrecaniu toledo II

dziwne trzeszczenie przy skrecaniu toledo II

31 Mar 2011, 21:39

witam mam problem bo podczas mocnego skretu tzn wiekszy zakret przy obojetnie przy jakiej predkosci slysze jakby mi sie sprezyny skrecaly tylko nie wiem czy to jes mozliwe a moze ktos tez tak mial ?? dodam ze sprezyny i amortyzatory byly wymieniane
papkin85
Nowicjusz

Re: Dziwne trzeszczenie przy skrecaniu toledo II

31 Mar 2011, 22:47

papkin85 napisał(a): dodam ze sprezyny i amortyzatory byly wymieniane

A dobrze zostały zmontowane... :?: :?: Dzisiaj miałem przypadek gdzie gostek po wymianie amorków przyjechał na geometrię.Z czym przyjechał z tym pojechał.Zle zmontowana spręzyna z górna poduszką amorka-trudno było skręcić kołami i własnie takie "bum" przy mocniejszym skręcaniu...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach
    Dobry samochód sportowy musi być dopracowany w każdym calu - od przednich wlotów powietrza aż po końcówki wydechu. A producenci robią wszystko, by nawet te ostanie były w ich samochodach niepowtarzalne. ...
    Odświeżone Audi RS 3 Sportback Odświeżone Audi RS 3 Sportback
    Nowe Audi RS 3 Sportback zajmuje poczesne miejsce wśród sportowych modeli segmentu samochodów kompaktowych oferowanych przez producenta z Ingolstadt. Po światowej premierze Audi RS 3 Limousine na wystawie Paris ...

•