Dźwięk pikanie audi a4 b5

Dźwięk pikanie audi a4 b5

03 Mar 2015, 18:16

WItam,
Załączam dźwięk z youtuba wraz z opisem problemu.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

od pewnego czasu niepokoi mnie ten dźwięk. Za pierwszym razem włączył się po przejechaniu 100 km i wyłączył się, później na drugi dzień włączył się po 50 km. Potem gdzieś po 100 km jak jeździłem po mieście. A ostatnio włączył się zanim zapaliłem silnik, tylko otworzyłem drzwi i pikało przez 10 km bez przerwy. Myślałem, że to od poziomu gazu w zbiorniku, ale było 3/5 baku. pojechałem zatankowałem i miedzy pikaniem była przerwa 1 sekunda, ale cały czas pikało. Byłem u gazownika nic nie znalazł, podłaczył do kompa wszystko ok parametry, przewody szczelne. Instalacja brc lpg. Czy ktoś miał podobny problem? Co to może byc? Proszę o pomoc. Póki co nie mam możliwości podjechania do zaufanego mechanika.
pozdrawiam
zdzichu105
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi a4 b5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...
    Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania? Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania?
    Wyprzedzanie to niebezpieczny manewr, który polega na przejeżdżaniu obok pojazdu lub innego uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku. W Polsce związane jest to najczęściej z chwilową zmianą pasa ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009